דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 21 במרץ 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

בבית שמש רוצים בעלי עסקים מרוצים

בסניף מעוף בית שמש מזמינים בעלי עסקים לקבל מידע וייעוץ מקצועי

כחמישים בעלי עסקים השתתפו בכנס חדשנות בעסקים שנערך בשבוע שעבר בבית שמש. הכנס נערך ביוזמת מנהל סניף מעוף בית שמש ומטה יהודה של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה, חגי שאנני, וחבר מועצת העיר והממונה על החברה הכלכלית של בית שמש, הרב אברהם פרנקל.

"כמוביל מדיניות בחברה, שמתי לעצמי למטרה להנגיש את החברה הכלכלית לכלל האוכלוסיה, ובפרט בנושא זה של קידום תעשיה ותעסוקה בעיר להוות עוגן כלכלי משמעותי לעיר ולתושביה. חברנו למשרד הכלכלה ולמעוף בכנס ייחודי מסוגו שיציג פתרונות תמיכה, מימון ויעוץ ועוד שלל אפשרויות כדי שתוכלו לקדם ולמנף את העסק שלכם להגיע למקומות גדולים וטובים יותר, רחוקים יותר ומצליחים יותר. אנחנו פועלים לתת לכם, בעלי העסקים, תמיכה וגב בכל מה שנוגע לפריחת ושגשוג העסק שלכם", אמר חבר המועצה פרנקל.

ראש עיריית בית שמש, הרב משה אבוטבול, שכיבד את הכנס בנוכחותו, פירט את משנתו בנושאים הכלכליים והעלה את רצונו להקים בית החולים בעיר, שאיפתו הגדולה למענה הוא פועל בשנים האחרונות.

מתמקדים באינטרס של בעל העסק העצמאי. מנהל סניף מעוף מטה יהודה ובית שמש, חגי שאנני

אבוטבול ציין את ההתפתחות המואצת שמתרחשת בבית שמש בתחומים רבים: כבישים, אזורי תעשיה, קניונים ומרכזים רפואיים. הוא קרא ליזמים ליטול חלק בפיתוח העתידי של בית שמש, שבה נבנים כעת למעלה מ-30,000 אלף יחידות דיור. "נעשה הכל לפישוט וזירוז הליכים למענכם, אנו רוצים שתהיו מרוצים" הדגיש אבוטבול בדבריו בכנס.

הנוכחים למדו מפי מרצים בעלי התפקידים הממונים על תחום המענקים והתמריצים ברשות לחדשנות וסחר חוץ במשרד הכלכלה ובהתאחדות התעשיינים.

מנהל סניף מעוף בית שמש ומטה יהודה, חגי שאנני, ערך לנוכחים סקירה של מגוון כלי הסיוע שמשרד הכלכלה מעניק לבעלי העסקים על ידי אנשי מקצוע מומחים עצמאיים, בכל התחומים הנדרשים להקמה וקידום מיזמים עסקיים, כל זאת בתהליך מפוקח ומסובסד, לטובת העסקים ולהצלחתם. "מעוף הוא הגוף המקצועי הגדול ביותר במדינה בתחום הסיוע לעסקים והוא פועל מתוך אינטרס אחד ויחיד - התמקדות באינטרס של בעל העסק העצמאי", הדגיש שאנני.

את הכנס חתמו יועצים מומחים של מעוף שחלקו עם הקהל מניסיונם העשיר בליווי עסקים.

בעלי העסקים מוזמנים ליצור קשר עם משרדי סניף מעוף הממוקמים בכניסה A בקניון נעימי. לתיאום פגישת מיפוי עסקי ולשמוע על ההזדמנויות הרבות לקידום העסק שלהם אפשר לבקר במשרדים או להתקשר למספר:

076-8845073.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?