דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 03 בדצמבר 2023
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

החשוד בפדופיליה שוחרר למעצר בית

תושב צור הדסה, שלום דב בער קירש, בן 22, החשוד בביצוע עבירות של מעשים מגונים בקטינים והחזקת חומרים פדופיליים, שוחרר בחודש שעבר למעצר בית, לאחר ששהה במעצר במשך כחודשיים.

פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד מיכל בלומנטל, הגישה לבית משפט השלום בירושלים כתב אישום, לפיו במספר הזדמנויות במהלך השנה האחרונה ביצע הנאשם לכאורה מעשים מגונים בשני אחים בני 10 ו-12. כמו כן, החזיק הנאשם בטלפון הנייד שברשותו עשרות רבות של סרטונים ותמונות תועבה פדופיליים.

פרקליטות המדינה התנגדה נמרצות לשחרור בערבות והציגה את בדיקת שירות המבחן שקבעה כי נובעת מהחשוד מסוכנות רבה. אולם הערעור שהגישה לבית המשפט המחוזי בירושלים נדחה ובתאריך 7.10 שוחרר החשוד למעצר בית.

לפי תנאי המעצר קירש שוהה בדירת מגורים בעיר ביתר עלית כשהוא אזוק באזיק אלקטרוני, נמצא תחת פיקוח במשך 24 שעות ביממה על ידי אחד מהוריו, חתם על ערבות עצמית בהיקף של 20 אלף שקל והפקיד 6000 שקל ערבות.

תנאי המעצר קובעים כנגד קירש צו עיכוב יציאה מהארץ והוא נדרש להפקיד את דרכונו במשטרה, כמו כן, נאסר עליו ליצור קשר עם נפגעי העבירות, ונאסר עליו לעשות שימוש באינטרנט או בטלפון חכם.

אילוסטרציה

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?