דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 20 בפברואר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

בית שמש: צעיר תקף את ראש העיר אבוטבול

אירוע חמור בעיר בית שמש: צעיר, תושב העיר, תקף את ראש העירייה, משה אבוטבול, בעת שזה יצא מאירוע. הצעיר השליך על ראש העיר פחית משקה מלאה, קרא לעברו קריאות גנאי והתקרב אליו באופן מאיים עד שנעצר על ידי השוטרים.

האירוע היה ביום שני השבוע, כאשר הגיע אבוטבול לברך את משתתפי פסטיבל קיץ בבית שמש. "עליתי לברך את הקהל ושרתי דואט משותף עם הזמר", סיפר אבוטבול לאתר החדשות YNET, "כשירדתי ודיברתי עם הקהל עמד צעיר מאחוריי ושפך עליי משקה. שאלתי אותו למה אתה עושה את זה והוא עשה לי תנועה מגונה ואז השוטרים תפסו אותו. מסתבר לאחר מכן שהייתה לו סכין בתיק וגז פלפל שאינני יודע מה הוא תכנן לעשות בהם. מסתבר גם שהוא חיפש אותי באותו בוקר בלשכתי. המשטרה עשתה עבודה מצוינת ועצרה אותו".

אבוטבול אמר כי אינו מכיר את החשוד: "זו הייתה הפתעה, אין לי השערה מי זה. אני מגנה כל סוג של אלימות, אלימות היא דבר פסול בין כלפי איש ציבור ובין אדם רגיל שאסור שתהיה בעיר בית שמש. אני מעריך שסיעת הליכוד ושאר הסיעות יגנו את האלימות, זה מחזק אותי ואני מקווה שזו הפעם האחרונה".

החשוד נעצר ונחקר בגין תקיפה, החזקת סכין, איומים והיזק בזדון. מדובר בצעיר ששייך לאחת ממשפחות שפלשו לשכונת "מזרח השמש" בעיר והוא בעל עבר פלילי. במשטרה זירזו את הטיפול באירוע והגישו כנגד הצעיר הצהרת תובע בתוך כ-48 שעות.

מהמשטרה נמסר: "מעצר, מיצוי החקירה מהיר והבאה לדין תוך תקופה קצרה, מהווים נדבך חשוב ומרכזי בפעילותה הנחושה והבלתי מתפשרת של משטרת ישראל בכל מקרה בו עולה חשד כי מבוצעות עבירות אלימות והחזקת כלי תקיפה, בדגש כאשר העבירה מבוצעת כלפי נבחר ציבור במסגרת תפקידו, וזאת להביא למעצר החשודים ולהרחקתם מסביבתו של נבחר הציבור והאזרח הנורמטיבי".

בית משפט השלום בירושלים שהאריך את מעצרו עד ליום 1.8.18 וזאת לצורך הגשת בקשה למעצר עד תום ההליכים וכתב אישום.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?