דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 24 באוגוסט 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

בית שמש: תיירות, מלונאות ופסטיבלים

ראש העיר החדשה של בית שמש, ד"ר עליזה בלוך, נהנית מעלייה לרגל של שרים המתכוננים לבחירות לכנסת. במהלך השבועיים האחרונים אירחה בלוך את השר לביטחון פנים, גלעד ארדן, שר הקליטה, יואב גלנט, שרת הבינוי והשיכון, יפעת שאשא-ביטון, שר התיירות, יריב לוין ושרת התרבות, מירי רגב.

שר התיירות יריב לוין סייר בתל בית שמש ובישר כי בקרוב ייצא מכרז להקמת בית המלון הראשון בבית שמש. בלוך קיבלה את הבשורה בשמחה: "בית שמש עומדת להיות מוקד תיירותי שישלב טבע, תנ״ך והיסטוריה. במקום יש כבר כיום מסלולי אופניים מדהימים שעוד יפותחו, וטבע אינסופי של הר ומישור ויערות ירוקים לעיר העתיד של ישראל. השר לוין הבטיח שיהיה שותף לבניית תוכנית אב לתיירות ולמלונאות בעיר”.

השבוע הגיעה גם שרת התרבות, מירי רגב, לסיור בעיר, והודיעה על תוכנית אב לפסטיבלים ואירועים בקנה מידה ארצי שיתקיימו בבית שמש, ובכלל זה האפשרות לקיים בבית שמש אירוע ספורט בינלאומי.

רגב ראיינה באולפן הנייד שלה את ראש העיר לצד הפייטן רבי חיים לוק, שסיפר על הדרך הארוכה שעברה מדינת ישראל עד להכרה ממלכתית בתרבות המזרחית העשירה של הורינו. "אין שום סיבה שלא ניתן לכל אוכלוסייה את האפשרות למצות את תרבותה ואת אופייה המיוחד בכבוד הדדי ובשיתוף פעולה", הדגישה רגב בתום הראיון.

השר לוין עם ראש העיר בלוך בתל בית שמש

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?