דלג לתוכן העמוד
יום שישי, 28 בפברואר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

בשורה אזורית: יוקם מרכז רפואי של הדסה בבית שמש

“הזדמנות לפתח את השירות לתושב והזדמנות לפיתוח הייטק”. מימין לשמאל: ראשת העיר, עליזה בלוך, דר הבריאות, ח”כ יעקב ליצמן, מנכ”ל הדסה, זאב רוטשטיין

ראשת עיריית בית שמש, ד״ר עליזה בלוך קיימה השבוע (12.1) טקס צנוע ומיוחד בהשתתפות שר הבריאות, ח”כ יעקב ליצמן ומנכ״ל המרכז הרפואי הדסה, פרופ’ זאב רוטשטיין, במהלכו הוכרז על הקמת מרכז רפואי מורחב - שלוחת הדסה בעיר בית שמש.
במהלך האירוע הציג מנהל הדסה בפני השר וראש העיר טיוטת עבודה שנתית לקראת הקמה של שלוחה של המרכז הרפואי הדסה שצפוי לקום בעיר בית שמש.
המרכז הרפואי יכלול: מוקד לרפואה דחופה, מרפאת מומחים, מרכז לאשפוז יום, חדרי ניתוח, יחידת דימות ויחידת דיאליזה. נקבע כי תחילת הבנייה של המרכז הרפואי תתחיל תוך 18 חודשים.
שר הבריאות, ח”כ יעקב ליצמן: ״זוהי בשורה חשובה לתושבי בית שמש. אישרנו את המהלך בגיבוי מלא של אנשי המקצוע במשרד הבריאות, במטרה להעניק שירותי רפואה מתקדמים ויעילים לרבבות תושבי העיר. בזכות שיתוף הפעולה שלנו עם ראשת העיר עליזה בלוך, והודות להירתמות הדסה, נוכל להביא להקמת מרכז רפואי לצרכי התושבים״.
ד״ר עליזה בלוך: ״בית שמש ראויה לטוב ביותר. אני מתרגשת לרגל ההישג. משרד הבריאות ובית החולים הדסה מבינים יחד איתנו שתושבי העיר צריכים לקבל שירותים רפואיים ברמה הגבוהה ביותר. אני רואה באישור שניתן לנו על ידי משרד הבריאות, להקים כאן שלוחה של בית החולים הדסה, הזדמנות לפתח את השירות לתושב והזדמנות לפיתוח הייטק בתחום הרפואה בבית שמש ולשם פנינו. העובדה שהרישיון ניתן לנו בזמן קצר כל כך, זו הבעת אמון בתהליך ובצמיחה האדירה של בית שמש בשנה האחרונה״.
מנכ״ל הדסה, פרופ׳ זאב רוטשטיין: ״הדסה כולה נרגשת מהאפשרות שניתנה לה לשרת את תושבי בית שמש. אנחנו מקווים שנוכל להציע לעיר בית שמש העולה וצומחת מול עינינו שירותי רפואה באיכות גבוהה על ידי שיתוף בכירנו במקצועות השונים, כמו גם ניהול איכותי של המרכז הרפואי 'הדסה בית שמש' עליו אנו מכריזים היום יחד עם משרד הבריאות ושר הבריאות העושה רבות גם לאוכלוסיה היקרה של העיר בית שמש. תודתי לכל העושים במלאכה עם דגש על המנוע של העיר בית שמש ד״ר עליזה בלוך ראשת העיריה, שבלי תמיכתה והתגייסותה למען בית החולים, הכל היה נשאר בגדר חלום. הדסה לא תאכזב ושם בית החולים 'הדסה בית שמש' יצא למרחוק”.
בטקס נכחו גם סגן ראש העיר, ישעיהו ארנרייך וחבר מועצת העיר הממונה על הבריאות, ישראל סילברסטין.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?