דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 16 ביוני 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

המשטרה מחזקת נוכחות ברמת בית שמש

מחזקים את שירותי המשטרה לציבור החרדי. משמאל לימין: ד”ר עליזה בלוך, השר גלעד ארדן וניצב מוטי כהן.

משטרת ישראל מחזקת ומבססת את נוכחותה ברמת בית שמש. כזכור, רמת בית שמש סובלת מאז הקמתה מהשתוללות של חרדים קיצוניים. השבוע (7.1) נחנכה נקודת משטרה חדשה שתנגיש את שירותי המשטרה לתושבים שומרי החוק ותפעל להגברת האכיפה כנגד גורמים המפרים את הסדר הציבורי. גזרת הפעילות של נקודת המשטרה החדשה, חולשת על כלל שכונות רמת בית שמש ונותנת שרותי המשטרה ללמעלה מ-55 אלף תושבים.

השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן אמר בטקס פתיחת התחנה: ״נושא מרכזי שאני פועל למענו הוא - חיזוק שרותי המשטרה לחברה החרדית והמיזוג בין המשטרה לקהילה. אני מאמין שרק חשיפה אינטנסיבית של המשטרה לקהילה תוך עבודה משותפת עם הרשות המקומית תוכל להביא לעליה באמון הציבור החרדי בכלל, ושל תושבי בית שמש בפרט במשטרה וכמובן זה אמור להביא לעליה בדיווח למשטרה על פשעים ואירועים. בעת האחרונה פעלנו כדי לחזק את שירותי המשטרה לציבור החרדי – חיזקנו את מערך הרבנות במשטרה, ופתחנו תחנות חדשות לציבור הדתי והחרדי (תחנת ביתר עילית ותחנת יהודה)״.

במהלך השנים האחרונות נרשמו ברמת בית שמש עשרות אירועים בהם היו מעורבים חרדים קיצוניים. באירועים אלה הותקפו שוטרים ונפגעו ניידות משטרה באופן נרחב.

בטקס נכחו גם מ"מ מפכ"ל המשטרה, ניצב מוטי כהן, מפקד מחוז ירושלים, ניצב יורם הלוי, ראש העיר בית שמש, וד"ר עליזה בלוך.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?