דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 25 בפברואר 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מנהלת גן ילדים: מטפלת לשעבר העלילה עלי שהתעללתי בילדים

גן ילדים (אילוסטרציה)

מטפלת לשעבר העלילה עלי עליות שווא והפיצה עלי שקרים באמצעות רשת הפייסבוק, כך טוענת מנהלת לשעבר של רשת גני ילדים בבית שמש במסגרת תביעת לשון רע שהגישה.

לטענת המנהלת (שמה שמור במערכת) המטפלת הועסקה על ידיה באחד מגני הילדים שניהלה במשך כשבעה חודשים. כשנתיים לאחר שהמטפלת סיימה את עבודתה במסגרת רשת גני הילדים, היא פרסמה פוסטים מהם השתמעו דברים חמורים כנגד מעסיקתה לשעבר.

במסגרת דף פייסבוק שנשא את הכותרת "מלחמים ונאבקים למען הילדים" פרסמה המטפלת לשעבר פוסטים ובהם ייחסה למנהלת התנהגויות פסולות, תכונות אופי שליליות ואף מעשים פליליים.

בין השאר כתבה המטפלת כי המנהלת לשעבר "חולת ניקיון", "שונאת ילדים", "מקללת ליד הילדים", וכי במעון שאותו ניהלה המנהלת היו "מטפלות שמתעללות בילדים", ו"התינוקות היו סגורים כל היום בחדר".

עוד נכתב בפוסטים של המטפלת לשעבר כי המנהלת לשעבר הורתה למטפלת במעון לשבת על ילד כדי שלא יקום, תוך השוואת האירוע למותה הטרגי של הילדה יסמין ז"ל. היא תובעת פיצויים בסכום של 100 אלף שקלים.

בכתב ההגנה טוענת המטפלת לשעבר (שמה שמור במערכת), המתגוררת באחד היישובים בחבל עדולם, כי הפוסטים שפרסמה מבוססים על חוויותיה מהעבודה במעון אותו ניהלה המנהלת לשעבר, אך גם מתייחסים לכמה ממקומות העבודה שבהם עבדה וכי יש לה "עדות ראייה וכן ראיות שונות שהדברים שנכתבו הינם אמת". היא הסכימה להתנצל בפני המנהלת לשעבר במטרה להימנע מהליכים משפטיים.

התביעה מתנהלת בבית המשפט בבית שמש.

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?