דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 03 בדצמבר 2023
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

קונים ב-50 שקל בשער העיר ומגרילים מכונית

מרכז הבילוי והפנאי חוגג את תחילת החורף עם מכונית חדשה שתוגרל בין רוכשי המרכז. לדברי בעלי המתחם, חברת צמח המרמן, ההשתתפות בהגרלה פתוחה לכל מי שרוכש באחד מחנויות המרכז בסכום מינימלי של 49.9 שקלים לרבות בתי הקפה, המסעדות והמרכול של רמי לוי.

המבצע שהתחיל ב-1 לינואר, יימשך עד יום חמישי, 8 למרץ בשעה 23:00. בסיום ההגרלה שתיערך ב-22.3 יוכרז הזוכה ברכב מסוג MG3 (דגם קלאסיק) עם אחריות לחמש שנים.

MG3 הינו סופר מיני הכולל מחשב דרך, מראות חשמליות עם הפשרת אדים מערכת stop and start המאפשרת חיסכון בדלק, חלונות חשמל, ריפוד ספורטיבי ועוד.

לדברי אייל פרידמן, מנכ"ל שער העיר, "החלטנו להודות ללקוחותינו ולצאת במבצע במסגרתו נגריל מכונית. להבדיל ממבצעים אחרים, החלטנו להעמיד את רף ההשתתפות בסכום של פחות מ-50 שקל כך שלדעתי כל מי שקונה משהו במרכז יוכל בעצם להיכנס להגרלה ואף להשתתף בה מספר פעמים ללא הגבלה".

מרכז שער העיר משתרע על פני ארבע קומות וכ- 14 אלף מ"ר של שטחי מסחר בסמוך לכניסה המרכזית לבית שמש. הקומה התחתונה הינה POWER FLOOR - שהיא בעצם הפאוור סנטר המקורה הראשון בישראל. בצמח המרמן ביטלו את התפיסה הסטנדרטית של קניון ואפשרו לכלי רכב לנסוע ולחנות ממש עד פתח דלת החנות כפי שמקובל בעולם ובארץ בקניוני פאוור סנטר, זה נראה כמו כל פאוור סנטר שקיים בישראל עם 560 מקומות חנייה אבל מקורה.

בין בתי העסק ניתן למצוא מגוון מקומות בילוי כגון מסעדות ובתי קפה, מרכול של רמי לוי על 4,000 מ"ר, סניפים של בנק לאומי ובנק מזרחי, מתחם ענק לילדים עם באולינג ומשחקיה, ועוד עשרות בתי עסק מגוונים.

כל מי שקונה משהו – משתתף בהגרלה. שער העיר בית שמש (צילום: איתמר סיידא)

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?