דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 20 ביוני 2024
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

גבעת יערים: מסיבה לחברים שתאריך הולדתם לא נודע

ברכות מרגשות להורים. סבתא ונכדה באירוע

כששואלים את החברים במושב גבעת יערים לגילם התשובה ברוב המקרים תהיה "אני לא יודע, אומרים שנולדתי לפני פורים, (או אחרי פסח)". גם השנה אינה ידועה בוודאות. הסיבה לכך נעוצה בנוהג שהיה ברוב המחוזות בתימן שבהם לא רשמו תאריכי לידה. כשעלו הצעירים לארץ, תשובותיהם אילצו את פקידי מרשם האוכלוסין לקבוע תאריך שרירותי לכולם: ה-1 בינואר, כך שהצעירים הללו מעולם לא חוו אירוע יום הולדת כמקובל.

לכן, עלה במוחי הרעיון המיוחד, להפתיע את החברות במסגרת הפעולות במועדון, במסיבת יום הולדת משותפת שתערך בינואר, ובסמוך ליום ההולדת לאילנות. זאת משום שכל אחת מהנשים הוותיקות הן אילנות עמוסי פירות משובחים ובעלי שורשים עמוקים.

בתיאום עם בני משפחותיהן של הוותיקות, נקבעה תכנית המסיבה. הבנים והבנות התבקשו לשמור את הדבר בסוד ולהכין עבור האמהות ברכה ומתנה שאותה יגישו במהלך המסיבה.

כבכל יום, התחלנו בהתעמלות בוקר שבסיומה נכנסו הבנים, הבנות והנכדים שריגשו את האמהות הנדהמות. בתום המפגש הראשוני, הגישו הילדים פרח לכל אם ומתנה אישית. בעזרתה של סימה רווה, המורה למוסיקה שלנו, הוכנה מצגת מוסיקלית מיוחדת לאירוע. בין השירים ששרנו, קראו הילדים את ברכותיהם המרגשות לאמהות. היו לא מעט דמעות והתרגשות משני הצדדים.

המסיבה הסתיימה בארוחת בוקר חגיגית ועשירה באדיבות הילדים שהגיעו עמוסים במטעמים, וכן כל חברה קיבלה שי מטעם ועדי המושב.

חשוב לציין את התמיכה והסיוע שקבלתי מוועדי המושב, מילדי החברות, מעובדי המזכירות ומחברות טובות שנתרמו למשימה. על כך, תודתי הגדולה לכולם.

 

זוהרה דוד, רכזת מועדון הוותיקים

גבעת יערים

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?