דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 20 ביוני 2024
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

פארק ירוק הוקם במרכז מושב גפן

חבר הוועד המקומי במושב: המועצה האזורית מעניקה לנו רמת שירות גבוהה ויחס אישי

מועצה אזורית מטה יהודה ממשיכה בפרויקט שיקום התשתיות וההשבחה במושבי חבל עדולם. הפעם זכו תושבי מושב גפן בעבודות חידוש של מרכז היישוב שכללו גינון נרחב במסגרת פרויקט שזכה לשם "פארק גפן".

פרויקט פארק גפן הוקם במהלך מספר חודשים והעבודות כללו הרמת מדרכות, הקמת במה, הנגשה ומדשאה מוגבהת עם גינון וצמחיה. הפרויקט מהווה המשך לשדרוג תשתיות הכבישים ביישוב שבוצע לפני כשנתיים וכלל סלילת כבישים חדשים מהכניסה למושב עד בית המייסדים, כולל מדרכות.

"התושבים קיבלו בהתלהבות את שדרוג מרכז היישוב", אומר ערן כהן, חבר הוועד המקומי, "התאורה, מבנה הפארק החדש, השבילים - כל אלה מהווים מקום מפגש להורים ולילדים, לכל שכבות האוכלוסיה בשעות הפנאי. זו ממש פינת חמד שמעשירה את חיי הקהילה במושב ובע"ה נעשה שם את ההקפות השניות בשמחת תורה".

- מה החלומות הבאים?

"בחודשים הקרובים נשלים את חלק ב' של העבודות עם תאורה חדשה ופינות ישיבה. מעבר לכך אנו מתכננים להקים ספריה חדשה. מגרש קט הרגל שלנו ישודרג, נקים את בית המייסדים, נפתח סניף דואר מקומי קטן לטובת התושבים. יש לנו הרבה תוכניות לשנים הבאות".

- מה מסייע בידיכם?

"מעולם לא הייתה לנו אוזן קשבת כמו שאנחנו מקבלים כרגע מהמועצה. אם זה להשיב לטלפונים ולהעניק תשומת לב והתייחסות עניינית ואוהדת לכל דבר שאנחנו מבקשים. כשמשה דדון נבחר לראשונה לתפקיד ראש המועצה הוא הבטיח לנו בישיבה הראשונה שהמועצה תגיע אלינו במקום שאנחנו נגיע אליה. ובאמת, יש התייחסות מלאה ויש מעקב על ביצוע של מה שהובטח. רמת השירות גבוהה והיחס האישי לכל אדם ולנציגי היישוב ראויים לכל המחמאות. משה דדון הוא הלב הפועם של המועצה והאיש שמאפשר לנו להגשים את כל החלומות".

"שיתוף הפעולה בין המועצה להנהגת היישוב הוביל לפיתוח המואץ בגפן, בדומה לעשרות ישובי המועצה", בירך דדון, "חידוש התשתיות משדרג ומטפח את איכות החיים של התושבים. תנופת הפיתוח במטה יהודה תימשך על פי סדרי העדיפויות של היישובים עצמם. תתחדשו, תהנו ושמרו על חזות היישוב מטופחת ונעימה".

כזכור, בהתאם למדיניות שהתווה ראש המועצה ולפיה בוחר כל ועד מקומי כיצד לממש את תקציב ההשקעות השנתי בסך של מיליון שקלים ליישוב, מלווה המועצה כל ישוב המבקש לחדש ולשדרג תשתיות על ידי הקמה ותחזוק תשתיות ביישובים בהתאם לתוכניות השנתיות, ליווי ההרחבות עד גמר האכלוס, הקמת מבני חינוך (בתי ספר, כיתות, גנים), הקמת מבני ציבור, פיתוח מערכות ביוב, אחזקת מתקני ביוב (מתקני טיהור שפכים, מתקני סניקה) ועוד.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?