דלג לתוכן העמוד
יום שני, 10 במאי 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

האפליקציות שיעזרו לכם להיפרד מהק"ג המיותרים שצברתם בחגים

מההורים שלו, להורים שלך, ארוחות בפורום מצומצם וכמובן מפגש "על האש" עם החברים - ההתרוצצות מסעודה לסעודה כבר "ניפחה" לנו את הבטן וגם את המוח. כשהמשקל העודף הופך לעול מעצבן והגזרה הרצויה הולכת ומתרחקת, הגיע הזמן לחזור לשגרת אימונים. החגים מאחורינו והשגרה המבורכת לפנינו וזה הזמן להכניס אליה את האימון הגופני.

"הכניסה לכושר היא אינה דבר מורכב ומרתיע כפי שמצטייר בעיני רבים, מדובר בעניין של החלטה ומוטיבציה. הצעד הראשון קשה ועם ההתמדה מגיעים גם ההישגים המיוחלים", מסביר אילן בניסטי, מנכ"ל קבוצת ר.א.ן ספורט, יבואנית המותג הבינלאומי Brooks.

רק, איך עושים את זה? למי שלא ממש יודע מאיפה להתחיל או צריך הכוונה, הנה חמש אפליקציות שיעזרו לכם להיכנס למסלול הנכון הרבה יותר מהר מכפי שחשבתם. כל האפליקציות זמינות גם באנדרואיד וגם ב-Ios וניתן להשיג אותן בסניפי רשת ברוקס ובחנויות הנבחרות.

 

לקצרים בזמן - ג'ונסון וג'ונסון

 

אלו מאיתנו שמתקשים לשבץ אימונים בלוח הזמנים, ימצאו את The Johnson & Johnson Official 7 Minute Workout App כאפליקציה שתשים סוף לתירוצים. האפליקציה הזו מדגישה את הצורך להפוך את אימוני הכושר לפעילות נגישה, שלא גוזלת זמן רב ולא דורשת אמצעים מיוחדים. הג'ונסונים יצרו מבחר אימונים ורסטילי ענק כאשר המכנה המשותף היחיד לכולם הוא שהם נמשכים 7 דקות בלבד ולא מצריכים ציוד מלבד כיסא רגיל. האימונים מתאימים לכל רמת אינטנסיביות, מתמקדים בכל אזור שתבחרו, מלווים בסרטוני הסבר מפורטים, חינמיים ואופציונליים להתאמה אישית לכל מתאמן - זו הדרך המהירה להיכנס לכושר.

תרגיל בשבע דקות, אפליקציית ג'ונסון וג'ונסון

שילוב של תזונה וכושר – MyPlate

 

MyPlate מתאימה למי שמחפש לרדת במשקל תוך בניית תפריט איכותי לצד פעילות גופנית מבוקרת. מדובר באפליקציית תזונה ואימון לפי דרישה המציבה במרכז את ההתאמה לנתוניו המדויקים של המשתמש. ראשית, יש לענות על מספר שאלות אודות רמת הכושר, הרכב התזונה הנוכחי והמטרות שלך. לאחר מכן, תיבנה בעבורך תכנית מדויקת בה משילים בכל שבוע קילו או חצי קילו מהמשקל - על פי בחירה. התכנית כוללת את כל סוגי המזונות החשובים במינונים הדרושים וכן מגוון רחב של פעילות ספורטיבית כך שכל משתמש יכול לבצע את זו בה יהנה להתמיד.

 

לחזק את שריר ההתמדה – MapMayFitness

 

הכניסה לכושר איננה הליך פשוט ונטול קשיים, במיוחד למי שאינו מנוסה בכך. מגמת השיפור אכן בנסיקה אבל עד להגשמת המטרות יש עוד דרך ארוכה. האפליקציה הזו תומכת בנו לאורך הדרך וזאת בעזרת מעקב אחרי ההישגים שלנו, מיפוי שלהם, סיוע בהכרת היכולות האישיות שלך, בחינת מגמת השיפור שלך והצגת הנתונים באופן מסודר בכל עת: מספר הקילומטרים, הדופק, הקצב וכל מה שניתן למדידה. בנוסף, יש דגש חשוב על הגברת המוטיבציה, עידוד ופרגון מתוך הבנה שהסוד הוא בהתמדה!

‏‏הסוד הוא בהתמדה, אפליקציית MapMayFitness

 

גמישות שמפיגה לחצים - IT'S YOGA TIME

 

גמישות, כוח, שלווה, הפגת לחצים, שמירה על דחיסות עצם ומערכת חיסונית איתנה, ניקוי רעלנים, עיכול טוב, שיפור הריכוז ובעיקר הנאה צרופה - תרצו להתנסות ביוגה? יוגה היא אחת הפעילויות הפופולאריות ביותר בימינו, מרובת יתרונות והרבה יותר פשוטה משחשבתם! אכן, עבור חלקנו, ללמוד דבר חדש עשוי להצטייר כמרתיע, עם זאת, הדרכה נכונה תעניק אופי מהנה ונעים לתהליך. Daily Yoga תנחה אתכם באופן מיטבי ברכישת מיומנויות היוגה, עם סרטוני הסבר לכל התנוחות, דגשים הקשורים בבטיחות והימנעות בפציעות, מגוון מסלולי אימון, הצטרפות לקהילה עולמית ותוכן המתעדכן על בסיס קבוע.

חוויה ספורטיבית רב חושית, אפליקציית IT'S YOGA TIME

אוהבים לשמוע בזמן האימון? - Aaptive

 

אם הריכוז שלכם עולה בצורה ניכרת לצלילי מוזיקה ובאופן כללי הקליטה שלכם טובה מתמיד כאשר אתם משתמשים באוזניים לקליטת ההסבר, כדאי שתכירו את Aaptive. באפליקציה תוכלו להאזין לקטעי אודיו של כל שיעור שתרצו: מאגרוף ועד יוגה (כמובן שיש אפשרות גם להסברים חזותיים), כל זאת בליווי סוג המוזיקה האהוב עלייך - המוזיקה האהובה עלייך תתנגן באופן רציף לכל אורך האימון לפי העדפתך. תחושת ההצלחה וההנאה מהאימון הם שני העקרונות החשובים הבולטים מהשימוש ביישום הזה – וללא ספק בלעדיהם הכניסה לכושר היא בלתי אפשרית לחלוטין.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?