דלג לתוכן העמוד
יום שני, 10 במאי 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

הגמלאים הודו לדדון: "נהנים מגישתך החיובית המעודדת תרבות של עשייה"

מועדון 60+ של צור הדסה אירח השבוע את ראש המועצה, משה דדון. אחד הפעילים הוותיקים של המועדון, חיים בן שלמה, ניצל את הביקור כדי להודות במלים נרגשות לראש המועצה, על פועלו למען צור הדסה בכלל ולמען גמלאי היישוב בפרט.

הנה קטע מדברים שאמר חיים בן שלמה: “מיום היותך לראש המועצה האזורית, צור הדסה זכתה למינוף משמעותי, בבניה, בשיפור פני היישוב ובטיפוח רווחת התושבים, עם דגש על התושבים הוותיקים.
מפגישתנו הראשונה לפני כשלוש שנים, ועד לימים אלו, אנו נהנים מגישתך החיובית, התומכת והמעודדת תרבות של עשייה, יוזמה ופיתוח.

באישיותך האמפאטית, גילית הבנה לצרכנו ונענית לפניותינו ברוחב לב: ראשית, סייעת ביצירת מקום ראוי והולם, בעל אופי נעים, נוח, מאובזר ומזמין.

שנית, סייעת במתן תקציב מכובד המאפשר קיום פעילות שוטפת של מפגשים חברתיים וטיולים בעלי תוכן של למידה, בילוי והנאה.

אני, וכל מי שלוקח חלק בפעילות זו, מכירים לך תודה והערכה רבה: על שיתוף הפעולה העקבי, על רצון טוב, הבנה ואכפתיות, ועל אוזן קשבת, סבלנות ותמיכה.

אני, באופן אישי למדתי רבות מתפיסת עולמך ומהגישה בה אתה פועל על מנת לתעל משאבים, לשפר ולהשפיע. לאורך כל הדרך, היה לי לעונג לעבוד מולך ובהשראתך”.

בהמשך הדברים הודה בן שלמה גם ליו"ר ועד צור הדסה, בני גרניט, ולרכזת התרבות, אירית הורביץ: "תרומתכם הרבה הקפיצה באופן משמעותי את תחושת השייכות שלנו כתושבים וגישתכם הקואופרטיבית יוצרת קרקע פורייה להמשך עשייה ושיתוף פעולה רציף, גם בעתיד. תודה נוספת אנו רוצים לומר גם לאירית, הדמות הנמרצת והאנרגטית, הזמינה והיעילה, שמהווה בסיס איתן, בסיוע להצלחת הפעילות השוטפת שלנו”.

בן שלמה ביקש מראש המועצה לסייע בבניית מועדון פיס לגיל הזהב, משום שהמבנה הנוכחי "צר מלהכיל את חוג החברים ההולך וגדל".

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?