דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 11 באוגוסט 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

החל השיווק לכפר הגימלאים "פרוטיאה בהר"

כפר הגמלאים פרוטיאה בהר מקבוצת "שפונדר גיל הזהב", מדווח על מכירת למעלה מ-40 יחידות דיור בשווי כולל של כ- 60 מיליון ₪.

כפר הגמלאים "פרוטיאה בהר", הממוקם במושב שורש בהרי ירושלים, מדווח על שיווק של למעלה מ- 40 דירות ופנטהאוסים לדיירים חדשים, בעלות כוללת של כ-60 מיליון ₪. בימים אלה מגיע לשיאו שיווק ומכירת שלב א' הכולל 6 בנייני דירות שאכלוסם יחל עם תחילת הפעילות בכפר, כבר בסוף השנה.

בין הדירות ששווקו, מגוון רחב במיוחד של 7 סוגי דירות משני חדרים ומעלה, דירות גן, פנטהאוסים ועוד. כל הדירות מרווחות, החל מ-52 מ"ר ועד לדירות פנטהאוס של 95 מ"ר בתוספת מרפסות.

מנהלת השיווק מסרה כי עם תחילת השנה ולקראת האכלוס הקרוב, משווקות הדירות החדשות במחיר של 890,000 ₪ כולל מע"מ לדירת שני חדרים ועד למחיר של 2.5 מיליון ₪ כולל מע"מ לדירות הפנטהאוס הגדולות – 95 מ"ר, בתוספת 2 מרפסות גדולות ובסה"כ 131 מ"ר או 146 מ"ר. דמי האחזקה החודשיים לדיירים, החל מ-5300 ₪ כולל מע"מ.

ייחודו של כפר הגמלאים "פרוטיאה בהר", הוא בהיותו שכונת מגורים כפרית. "פרוטיאה בהר" נבנה על שטח של 33 דונם בפסגות מושב שורש, בואכה ירושלים, אל מול נוף החורש המרהיב. את הכפר מקימה בהשקעה כוללת של כ-300 מיליון שקל, קבוצת "שפונדר גיל הזהב" בניהולו של יהושע שפונדר.

כפר הגמלאים פרוטיאה בהר יכלול בסיומו, 305 דירות ב-17 בניינים, בני ארבע וחמש קומות ובניין מרכזי. כל הדירות נבנות באיכות גבוהה במיוחד, עם מעליות, חימום תת רצפתי, רצפת פרקט בחדרי השינה, לחצני מצוקה ומרפסות או גינות בגדלים שונים. כפר הגמלאים הפסטוראלי מיועד לאוכלוסיית גמלאים עצמאית, הרוצה ליהנות מרמת חיים גבוהה. בכפר שטחים נרחבים לשימוש הדיירים, כגון חניון תת קרקעי, לובי, קפיטריה, חדרי חוגים, אולם אירועים, מרפאות, מרכולית, פארק ופינות ישיבה, אולם אירועים, בית כנסת וספא מפואר, הכולל בריכת שחיה מחוממת, חדרי טיפול ומכון כושר. כמו כן יש בכפר אגף ניפרד לדיור תומך ושתי מחלקות סיעודיות. דיירי הכפר ייהנו משמירה ואבטחה קפדניים והשגחה רפואית 24 שעות ביממה. הנהלת הכפר החליטה גם על קיומו של מערך הסעות יומי חינם, מהכפר לירושלים ולסביבה בשעות וזמנים קבועים.

מהנהלת הכפר נמסר, כי ההצלחה בשיווק הדירות, הנמצאת עתה בעיצומה, מוכיחה מעבר לכל ספק שהגמלאים כיום מעוניינים במגורים בישוב איכותי ברמה גבוהה ובסביבה מפנקת ואיכותית וכפר הגמלאים "פרוטיאה בהר", נותן תשובה מלאה למחפשים איכות חיים.

עם האכלוס יחלו להפעיל "בפרוטיאה בהר" מגוון פעילויות וביניהם חוגי לימוד והעשרה, הרצאות, פעילות יצירה, שחיה, חדר כושר, התעמלות, מועדון ברידג', חדרי עיון וספריה, פעילויות חברתיות הכוללות טיולים, הסעות לקונצרטים והצגות תיאטרון ועוד.

לפרטים והרשמה ניתן להתקשר : 1-700-701-106 או 02-5336064 פרטים נוספים באתר האינטרנט של פרוטיאה בהר: www.proteahhills.co.il

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?