דלג לתוכן העמוד
יום רביעי, 15 ביולי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

הישג ללילי בן עמי: מקום 22 ב'עבודה'

    פעילת הציבור, לילי בן עמי, רשמה הישג בהתמודדות במסגרת הפריימריז של מפלגת העבודה והתברגה במקום ה-22 תוך שהיא גוברת על ששה מועמדים אחרים שהתחרו על משבצת הייצוג של מגזר המושבים. סיכוייה להיכנס לכנסת אמנם אפסיים אך מיקומה ברשימה צפוי להכשיר עבורה את הדרך בעתיד.

בן עמי, 39, ילידת מושב בית זית, מורה בבית הספר עין כרם ויו"ר הנהגת ההורים בבי"ס עין הרים, היא אחת מפעילות הציבור המוכרות ביותר במטה יהודה ומזוהה בעיקר עם הפעילות החינוכית הנרחבת שלה ועם האג'נדה שלה לקידום מעמד האישה. במהלך קמפיין הבחירות הקצר והאינטנסיבי שניהלה היא זכתה לתמיכתם של כמה מחברי הכנסת הבולטים של במפלגת העבודה ובהם, יו"ר הקואליציה, שלי יחימוביץ', ח"כ פרופ' יוסי יונה, ח"כ ניצב בדימוס משה מזרחי וראש המועצה האזורית מטה יהודה, ניב ויזל.

השבוע קיימה בן עמי מסיבת ניצחון בביתה ואמרה: “אני מתרגשת וגאה מאוד להיות האשה הנבחרת הראשונה בהיסטוריה שמייצגת את המושבים מטעם מפלגת העבודה! בקמפיין פרטיזני שעשיתי בארבעה שבועות וללא כסף, הצלחתי לקבל יותר קולות מכל ששת המתמודדים בהתיישבות”.

“על מפלגת העבודה לפנות למגזר ההתיישבותי שבנה את המדינה ולחזקו. במקביל לתפיסה הבטחונית מדינית - יש לדבר על ערכים של יהדות, שוויון ואהבת חינם. יש לרדת לשטח ולחשוף את הייבוש של השירותים הציבוריים ברפואה, בחינוך, בתחבורה. בשביל זה אנחנו שם: למען מדינת יהודית ודמוקרטית שדואגת לכולם - כי חוסנה של חברה נמדד בחוליה החלשה”, הוסיפה בן עמי.

השבוע תצטרף בן עמי לדיונים שמקיימת מפלגת העבודה לכנסת, בראשות אבי גבאי, בנושא אסטרטגיית הבחירות.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?