דלג לתוכן העמוד
יום שני, 09 בדצמבר 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

הלוייתו של גיא אליהו ז"ל – היום במסילת ציון

גיא אליהו ז"ל

אתמול (רביעי 26.6) התרחשה תאונת דרכים קשה בין משאית לרכב פרטי בכביש 38, סמוך לצומת עמק האלה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לשלושה פצועים, תלמידי תיכון הר טוב, ובהם גיא אליהו ז"ל שנפטר מאוחר יותר מפצעיו. ההלוויה תתקיים היום (חמישי, 27.6) בשעה 17:00 בבית העלמין במסילת ציון.

ראש המועצה האזורית מטה יהודה, חברי המועצה ועובדיה משתתפים בצערה העמוק של משפחת אליהו, על מות בנם ומחבקים את חבריו לספסל הלימודים. בבית הספר בו למד גיא ז"ל מעניקים משעות הבוקר מחנכי שכבה י', היועצים, הפסיכולוגית וההנהלה תמיכה לחבריו, תלמידי בית הספר וממשיכים להתפלל לשלום הפצועים.

ראש המועצה האזורית מטה יהודה, ניב ויזל: "אנו כואבים את כאבה העמוק של משפחת אליהו על מותו בטרם עת של בנם גיא ז״ל , ושולחים את תנחומינו מקרב לב למשפחה , לקהילת מסילת ציון ולמשפחת תיכון הר טוב. מטה יהודה היא קהילה עוצמתית ותומכת והאסון שפקד את משפחת אליהו נוגע בליבו של כל תושב ותושבת במועצה. אנו משתתפים בצערה של המשפחה ומחזקים את ידי חבריו של גיא ז״ל לספסל הלימודים. כולנו מתפללים ומקווים להחלמתם המהירה של הפצועים. המועצה על כל אגפיה, עומדת לרשתוכם בכל
עת. יהי זכרו ברוך״

 

(התמונה מתתפרסמת באישור המשפחה)

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?