דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 11 באפריל 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

המחזור השני של החממה הטכנולוגית ייפתח בפברואר

צוות תכנית האקסלרטור הטכנולוגי מעוף-טק בית שמש נערך לקראת המחזור השני, שצפוי להיפתח בחודש פברואר. ההרשמה לתכנית פתוחה עד אמצע חודש ינואר, לאחריה ייערכו מבחני קבלה, והמיזמים שיקבלו את הניקוד הגבוה ביותר יזכו להצטרף לתכנית.

לאחרונה הגיע לסיומו המחזור הראשון של התכנית, שהוקמה על ידי מעוף, מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה, בניהול חברת סינובייט. במשך כחצי שנה קיבלו היזמים כלים וידע כדי לקחת רעיון טכנולוגי טוב ולהפוך אותו לסטארט-אפ.

באירוע הציגו היזמים את המיזם שלהם ולבסוף נערכה תחרות, בה הצביע הקהל למיזם המוצלח בעיניו, לפי מספר פרמטרים. הסטארט-אפ המנצח של האקסלרטור הוא "Silbotech". הצוות מייצר קופסת אוכל חדשנית השומרת על הארוחה טרייה וקרה כל היום ומחממת את האוכל לטמפרטורה הרצויה בלחיצת כפתור. צוות המיזם, אביעד כליפא ואסף דרי הם בני דודים תושבי העיר, אליהם הצטרף היזם כרמי בוגוט.

צוות אקסלרטור הטכנולוגי מעוף-טק בית שמש

חגי שאנני, מנהל התכנית מטעם מעוף-טק: "לפני כשנתיים וחצי, עם פתיחת סניף מעוף בבית שמש, נפתח עידן חדש בכל מה שקשור בקידום היזמות והעסקים באזור. לפני כשנה עלינו מדרגה ופתחנו גם את המאיץ למיזמים טכנולוגיים. לשמחתנו הרבה, המאיץ הפך לאבן שואבת למיזמים טכנולוגיים שביקשו להתקבל לתכנית גם מתל אביב, ירושלים ועוד. אני סקרן לראות מי יהיו היזמים המקומיים שידעו לקפוץ על ההזדמנות המצוינת הזאת ויצטרפו עכשיו למחזור השני במאיץ, שנותן מעטפת מקצועית ברמה הכי גבוהה לקידום המיזם שלהם”.

את המחזור השני יוביל המנהל המקצועי מטעם חברת סינובייט, אדם גריי, סטארטאפיסט ותיק אשר הוביל הקמת אקסלרטור בין-לאומי בתל אביב ובעלים של חברת POC אשר מציעה קורסי בדיקת היתכנות לרעיונות וקורסי מכינה לאקסלרטורים. המיזמים ילוו במנטורים מקצועיים, אנשי שיווק ומומחים בתחומים שונים והם יקבלו הנחיה אישית וקבוצתית בנושאי פיתוח מוצר, פיתוח עסקי, שיווק, גיוס משאבים, ניהול ועוד. בנוסף, ישתתפו היזמים בסיורים מקצועיים ובמיטאפים בנושאי יזמות מגוונים, עם גורמים מובילים בתחומם.

היזמים ייהנו מסביבת עבודה נוחה המותאמת עבורם במתחם המשרדים בבניין "ביג".

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?