דלג לתוכן העמוד
יום שני, 22 באפריל 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

המשטרה סגרה מסיבת טבע סמוך לצובה

פעילות יזומה של משטרת ישראל הביאה לאיתורה וסגירתה של מסיבת טבע שפעלה ללא רישוי בניגוד לחוק – במקום נתפסו בקבוקי אלכוהול, וציוד הגברה יקר ערך.

בצהרי יום שבת (3.11), בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה, החלו שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל בסריקות באזור מיוער, סמוך לקיבוץ צובה, במהלכה נשמעה מוזיקה בעוצמה גבוהה. השוטרים איתרו את מקור הרעש, וכאשר הגיעו למקום הבחינו ב-150 צעירים, שרקדו להנאתם במתחם המאורגן כמסיבה סגורה, וכלל בתוכו עמדת תקליטן (DJ), בר אלכוהול, אוהלים וציוד הגברה בשווי עשרות אלפי שקלים. בתחקור ראשוני התברר כי מדובר במסיבה מתוכננת ומאורגנת היטב שפועלת באופן בלתי חוקי. השוטרים פעלו מיד להפסקת המסיבה, פיזרו את הצעירים שהיו במתחם ותפסו את ציוד ההגברה. מארגן המסיבה והתקליטן, צעירים תושבי ירושלים בשנות ה-20, זומנו לחקירה.

מתחם המסיבה ביער סמוך לצובה

מהמשטרה נמסר כי קיומן של מסיבות ללא רישוי בכלל ו'מסיבות טבע' בפרט, עלולים להוות סכנת חיים מיידית וממשית למשתתפים בשל הקושי הרב של כוחות ההצלה להגיע ולפעול במקרה הצורך. בנוסף, לעיתים קרובות מסיבות אלו משמשות לצריכת סמים ואלכוהול בכמות מופרזת ע"י צעירים וקטינים, דבר שעלול לגרום למוות. 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?