דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 15 באוגוסט 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

"המשימה שלכם היא לא להתייאש"

ד"ר עליזה בלוך עם היזמים במחזור 2020 של מאיץ בית שמש ומטה יהודה

במאיץ הטכנולוגי של מעוף בית שמש ומטה יהודה זכו השבוע לביקור פתע של ראשת העיר בית שמש, ד"ר עליזה בלוך, שאמרה ליזמי המחזור השני שנפתח לא מכבר: ״זה הזמן לעבור לבית שמש, לפני עליית המחירים".

בלוך, הגיעה בזמן שהיזמים היו טרודים במשימה מאתגרת במיוחד ושמחה להכיר לראשונה את המיזמים החדשים ולפגוש את היזמים שעומדים מאחריהם ואיחלה להם הצלחה גדולה.
״לפניכם הרבה אתגרים. המשימה שלכם היא לא להתייאש, להתמודד ולדחוף קדימה בעזרת הצוות המקצועי המסור של המאיץ, עד להצלחה. כך נוכל כולנו לראות את ההצלחות שלכם בעוד מספר חודשים ב-Demo Day” אמרה ד"ר בלוך, ״הצלחתכם הצלחתנו״, והבטיחה להגיע לביקור נוסף באירוע הסיום שייערך בעוד מספר חודשים.
מנהל מאיץ מעוף-טק בית שמש, חגי שאנני, הודה לראש העיר על הזמן שהיא מקדישה לפיתוח יזמי בית שמש והסביבה ועל תשומת הלב שלה ליזמים. ״זה ממש לא מובן מאליו שראש העיר תפנה זמן בסדר היום העמוס שלה למען המאיץ. יש לנו אוזן קשבת ודלת פתוחה בלשכת ראש העיר ואנחנו מאד מעריכים את זה". לדבריו, פרויקט המאיץ הטכנולוגי תומך בקידום מיזם הפארק התעשייתי החדש בשכונת המשקפיים בעיר, המיועד למשוך לעיר חברות ויזמים בתחום הטכנולוגיה בכלל וההיי-טק בפרט.
ד"ר בלוך סיפרה ליזמים שכבר כיום יש צמיחה של חברות טכנולוגיות בבית שמש וכי בימים אלו היא נמצאת בעיצומם של מגעים עם חברות היי-טק נוספות לעיר. היא קראה ליזמים לעבור להתגורר בעיר לפני שהמחירים יאמירו, ובניסוחה: "עזבו את הפריפריה, בואו אלינו". המאיץ הטכנולוגי של בית שמש ומטה יהודה הוא חלק ממערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה, ומנוהל על ידי חברת Cinnovate .

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?