דלג לתוכן העמוד
יום רביעי, 02 בדצמבר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

פרגולות האלומיניום המדהימות של אלומפל

כבר בכניסה לאולם התצוגה של חברת ALUMPAL אפשר לשמוע את קולות ההתפעלות: “לא מאמינים שהפרגולות האלה עשויות אלומיניום". ואכן, חברת "אלומפל" משנה סדרי בראשית ומציגה את המהפך המשמעותי ביותר בתחום בניית הפרגולות: לא עוד פרגולות מעץ או ברזל, הזקוקות לטיפול ולתחזוקה, אלא פרגולה מאלומיניום בטקסטורת עץ, שלא מצריכה תחזוקה בכלל, חסינה לאש, לא מחלידה לעולם, עמידה בכל תנאי מזג אוויר, ניתנת לפירוק והרכבה מחדש, ניתנת להגדלה והקטנה במידת הצורך והכי חשוב מיוצרת בארה"ב עד לרמת הבורג.

בואו נחזור קצת אחורה, כדי להבין כיצד נולד הרעיון ומי החברה שעומדת מאחוריו. חברת ALUMPAL הינה חברת אלומיניום ונמנית על החברות הוותיקות במשק בכלל ובירושלים בפרט.

במהלך 40 שנותיה (כן היא חוגגת יום הולדת החודש ומחליפה קידומת), עוסקת החברה בפיתוח, ייצור, אספקה והתקנה של כל מוצרי האלומיניום. לא לחינם הסלוגן של החברה אומר: “אם זה מאלומיניום אנחנו נייצר את זה!”.

לפני מספר שנים נרכשה החברה על ידי קבוצת שלמה כהן, הכוללת מספר חברות מתחומים שונים. מנכ"ל הקבוצה והבעלים, מר שלמה כהן, זיהה בעייתיות במוצרי הצללה הקיימים היום, הן מבחינת התחזוקה והן ומבחינת המחירים והחליט לקדם מוצרי הצללה מאלומיניום שיהיו נגישים לכל כיס.

"באופן אישי לי נמאס מדי שנה לשייף ולצבוע את הפרגולה מעץ שהייתה אצלי", סיפר שלמה כהן, "פשוט נהייתי עבד של הפרגולה, וזה הביא אותנו לפתח את הפרגולה הראשונה שלנו שהיא המוצר הנמכר ביותר שלנו - פרגולה מאלומיניום בטקסטורת עץ. מוצר שנראה ממש כמו המקור עם כל היתרונות שיש לאלומיניום".

במקביל התמודדו באלומפל עם בעיית המחיר. "בדקנו כיצד ניתן להוריד את המחיר באופן משמעותי. לכן החלטנו לייצר דווקא בארה"ב ולבדוק את המוצר על השוק האמריקאי. רק לאחר שמונה (!) שנים של מחקר, ניסוי וטעיה החלטנו לייבא את המוצר לארץ עם תג מחיר מנצח".

עם השנים פיתחה אלומפל מוצרים נוספים כגון: מרקיזות עם תאורת לד מובנה, גגות הזזה אטומים למים, פרגולות חלקות בשלל צבעים וצורות, אמצעי סגירה שונים, גדרות, שערים ועוד והכל מאלומיניום.

"אלומיניום זה לגו למבוגרים", אמר שלמה כהן באחת מסדנאותיו בנושא הצללה וקירוי, “אין מוצר או חלום או בעיה שהלקוחות שלנו מבקשים ולא ניתן פתרון".

אלומפל מושב אורה אזור המלאכה ב' טל': 5439* / 050-91515720

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?