דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

תערוכה: רוקמים חיבורים אנושיים

'מרקמים'- תערוכת צילומי הבוגרים של סטודיו הראל לשנת 2016 משוטטת בין הסיפורים האנושיים המסתתרים בין תרבויות, דתות, פולחנים וטקסים

מארק אברהמס (יח"צ)

'מרקמים' תערוכת צילומי הבוגרים של "סטודיו הראל - מרכז לימודי צילום” לשנת 2016 תציג את עבודותיהם של כ- 52 צלמים בוגרי קורסי הצילום. בין המציגים השנה מארק אברהמס, אמיר צרפתי, יונתן גרינהאוס, מיכאל גפן ועוד.

יונתן גרינהאוס (יח"צ)

כל צילום בתערוכה מגלם בתוכו סיפור אנושי שנרקם מבעד לעדשת המצלמה. מ"טראנס פולחני', אותו חווים קהילת השומרונים במהלך טקס זבח פסח בהר גריזים, לנשיקה מעוררת חמלה בין אם לביתה, פליטות מסוריה במסען בדרך לחיים החדשים והזוועות אותן השאירו מאחור. המרקמים במציאות היומיומית של בני האדם משתקפים מתוך נקודת מבטו האישית של האמן וזווית הצילום בה הוא נעזר כדי להגיע אל ההדגשה או ההצנעה של הטקסטורה.

אמיר צרפתי (יח"צ)

שייקה איתן, אוצר התערוכה והבעלים של סטודיו הראל מרכז ללימודי צילום: "באמצעות טכניקות צילום מעבירים האמנים מסר עוצמתי עד כדי פריים אחד בודד. המצלמה בשנותיה הדיגיטליות עוברת מכלי למטרה העיקרית. כצלם וכמורה חשוב לי לשנות ולא במעט את החשיבה הזו ולתת למצלמה את מקומה האמיתי "הכלי" שבו אנחנו נעזרים על מנת להעביר את המסר, הביקורת החברתית או את זווית הראיה האישית"

איציק רבינוביץ (יח"צ)

"סטודיו הראל - מרכז לימודי צילום” הוקם על-ידי הצלם שייקה איתן, ששם לו למטרה להוציא כל סטודנט משגרת היום יום למסגרת לימודים שונה, בה ייחשף למקומות הלא שגרתיים בצילום ויעניק זווית אחרת למקומות שכולנו מכירים. מיקומו הייחודי של סטודיו הראל – בתוך קיבוץ פסטורלי, במרחק נסיעה קצרה מהעיר מאפשר לסטודנטים חווית לימוד קסומה למסגרת ולקיים מרכז לימודים בוטיקי באווירה ביתית.

מיכאל גפן (יח"צ)

אירוע פתיחה חגיגי - יתקיים בתאריך 01/09/2016 (יום ה') בשעה19:00 בסטודיו הראל שבקיבוץ הראל.

התערוכה תוצג בין התאריכים 01/09/16-30/09/16 בשעות 09:00-18:00

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?