דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 30 במאי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

'האריות' של הר אדר

חניכי מועדון האריות בהר אדר

מועדון טאקוונדו 'האריות' אירח בתחילת השבוע (10.12) את אליפות הר אדר בטאקוונדו לשנת 2018. באליפות השתתפו כ-250 ספורטאים מכעשרה מועדונים מכל קצוות הארץ. יום התחרויות התחיל בנאום של ראש מועצת הר אדר הנכס, מר חיים מנדל שקד, שבירך את הספורטאים והמועדון המארח ואיחל לרוח ספורטיבית, הנאה והצלחה לכל משתתפי התחרות.
את המועדון המקומי ייצגו 13 ספורטאים, שמקדישים את שעות אחר הצהריים לאימונים מפרכים. 11 מתוכם חזרו עם מדליות על צווארם: במדליית הזהב זכו - אמיר דגן, יותם עין מור וטל בן שושן, במדליית הכסף זכו - איתי וינסברג ויובל אלנקוה, במדליית הארד זכו - אלדר עמר, ניר איצקוביץ', אלון הכהן, עמית איצקוביץ', ליאל טימברג וטליה אלנקוה.
עוד השתתפו יהלי שלו ושחר בן שושן.
אמיר דגן: "התחרות הייתה מאתגרת במיוחד היום. ניצחתי 4 קרבות כששלושה מתוכם היו מול חברי נבחרת ישראל, ספורטאים בעלי ניסיון עשיר בתחרויות בינלאומיות".

איתי וינסברג שניצח 3 יריבים ונעצר בגמר: "זו היא התחרות הראשונה שהשתתפתי בה. אני מתאמן כשלוש שנים ובשנה האחרונה זומנתי לנבחרת המועדון. אני מאמין שבהמשך הדרך אשיג את המקום הראשון".
אסף בייגן, בנו של מאסטר אריה בייגן, סיכם: "תחרות זו מהווה חלק מאבני הדרך של ספורטאי המועדון בדרך למטרות השנה- לחלקם אליפות ישראל בטאקוונדו, ולמתקדמים שבינהם-אליפויות בינלאומיות שיתקיימו בחודשים הבאים. הספורטאים הציגו היום יכולות גבוהות ובלטו בין באיי התחרות. אני גאה להוביל קבוצה איכותית ומקצועית זו, יחד עם מאמני המועדון אריה ואביעד".

הוא הודה למועצה המקומית על התמיכה באירוע: "חשוב לי להדגיש שהתחרות לא יכלה להתקיים לולא נדיבותה ותמיכתה של מועצת הר אדר והעומד בראשה ובנוסף, בזכות גדי קידר, מנהל החוגים בהר אדר, שעשה מעל ומעבר לקיום התחרות ועל כך מגיעה לו כל הערכה והכבוד הראויים".
מועדון טאקוונדו האריות מקיים את פעילותו, בירושלים ובמתנ"ס הקסטל וכן בהר אדר, ומצרף לשורותיו ילדים בכל הגילאים ובכל הרמות אשר חפצים לצבור חוויות ספורטיביות מאתגרות ומהנות, תוך הקניית ביטחון עצמי, משמעת, רעות וכבוד הדדי. מאמני המועדון מזמינים אתכם להצטרף להצלחה שגידלה את טובי ספורטאי ישראל!

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?