דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 12 ביולי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

ההחלטה הראשונה של מליאת הר אדר: חיילי היישוב ייכנסו חינם לחדר הכושר

"אנו בפתחה של עשייה מרגשת ומרתקת". חיים מנדל שקד בישיבת מליאת המועצה המקומית הר אדר

בשורה לחיילי הר אדר: ביוזמת חיים מנדל שקד, ראש המועצה הנכנס - חיילי וחיילות תושבי הר אדר ייכנסו לחדר הכושר בישוב ללא כל עלות, ההחלטה התקבלה בפה אחד בדיון המליאה הראשון של המועצה מאז הבחירות. עוד אושרה הקמת ועד מנהל לעמותה לחינוך משלים לאחר שנים בהם פעלה ללא צוות מנהל.
באווירה חגיגית במיוחד, ובהשתתפות תושבים, עובדי המועצה, רב הישוב, חברי המועצה, וראש המועצה הנבחר, התכנסה ביום ד' 21/11 מועצת הר אדר לדיון המליאה הראשון מאז הבחירות. לראשונה בתולדות הר אדר, חתמו כל חברי המליאה על הצהרת נאמנות בה התחייבו לשמור אמונים למדינת ישראל ולמלא באמונה את שליחותם במועצה.
בתום ברכתו של רב הישוב, הרב נפתלי רוטנברג, דברי הפתיחה של ראש המועצה, חיים מנדל שקד, והרמת כוסית חגיגית, החלה המועצה לדון בנושאים שעל סדר היום שכללו:
סקירה אודות תקציב המועצה, סקירה משפטית, סקירה על אופן התנהלות ישיבות המועצה והוועדות, וסטטוס העמותה לחינוך משלים ותרבות הפנאי.
בפה אחד אישרו חברי המליאה שורת החלטות בהן את יוזמת ראש המועצה, מנדל שקד, לאפשר לחיילי וחיילות תושבי הר אדר שימוש בחדר הכושר של הישוב ללא כל עלות.
עוד אושר מינוי חברי ועד מנהל לעמותה לחינוך משלים לאחר 4 שנים של העדר צוות מנהל. כמו כן אושר מינויים של חברי ועדת הנהלת המועצה: חיים מנדל שקד, פנינה בן עמי איצקוביץ, עמיר אריהן, מירי רחמים ושי רטר. ועדות נוספות שאושרו: ועדת ביטחון, ועדת הנחות בארנונה וועדת מכרזים.
מנדל שקד הודיע כי בשבועות הקרובים ימונו יתר ועדות המועצה וכי לצד ועדות המועצה יוקמו צוותי היגוי ייעודיים לקידום נושאים שעל סדר היום. כחלק מזאת, יתפרסם בקרוב קול קורא לתושבי הישוב להציע את השתתפותם בוועדות המועצה השונות. י
בנוסף, עדכן ראש המועצה על החלטתו להקמת מועצת נוער וצעירים ישובית לגיבוש חזון, מטרות יעדים ותכנית עבודה שתתמקד בדור הצעיר של הר אדר.
"אנו בפתחה של עשייה מרגשת ומרתקת. אני מודה לכולם על ההירתמות והרוח הגבית לפעול במשותף ולהוביל עשייה פוריה, מאתגרת ומלאת הזדמנויות. יחד נעשה ונצליח", אמר ראש המועצה, מנדל שקד.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?