דלג לתוכן העמוד
יום שני, 22 באפריל 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

הר אדר: מחפשים מועמד שיתמודד לראשות המועצה

חמישה חודשים לפני הבחירות לראשות המועצה המקומית הר אדר וביישוב מחפשים מועמד שיתמודד על התפקיד מול ראש המועצה המכהן, חן פיליפוביץ'.

חבר המועצה והראש האופוזיציה, מנחם מנדל שקד, אמר בעבר ל"בקיצור" כי הוא שוקל את התמודדותו בבחירות. מקורבים לשקד אמרו השבוע כי הסיכויים שיתמודד הם קלושים עד אפסיים.

חבר מועצה אחר ששמו הוזכר כמתמודד אפשרי הוא עמיר אריהן. בשיחה עם "בקיצור" אמר אריהן כי ההצעה אמנם מחמיאה אך ההתמודדות שלו אינה עומדת על הפרק.

- המשמעות היא שראש המועצה הנוכחי יתמודד שוב ללא מתחרים ?

עמיר אריהן: “זה לא מקובל עלי. אני חושב שחן היה ראש מועצה גרוע ורבים מהתושבים חושבים ככה. הופתעתי מכך שאין תכנון וכל הקדנציה הייתה מכווננת לבחירות הבאות. אני מעריך שכאשר יגיע הרגע הנכון יגיעו המתמודדים. אני אופטימי".

- אתם מחפשים מועמד שירוץ מול חן ?

עמיר אריהן: "לא מחפשים. יש מועמד או מועמדת שבשלב מסויים הציבור יידע מי הם".

אריהן מתח ביקורת חריפה על התנהלות המועצה המקומית בהר אדר בנושא הקמת בריכת הענק ביער מורים ולדבריו, “התעוררנו מאוחר מדי. המועצה נכשלה בלהעלות את הנושא לסדר היום בזמן ולכן התושבים נאלצו להוביל את המאבק בעצמם. הדבר העיקרי שהשגנו בעתירה הוא שנושא הבטיחות עלה לסדר היום וכלל הגופים הבינו את עומק הבעיה. ראינו את התגובה של אבו גוש ושל מעלה חמישה, אני יכול נחש מה היה קורה אם היינו עושים את זה בזמן".

הוא הוסיף ומתח ביקורת על הסדרי הבטחון הנהוגים כיום בהר אדר (לאחר הפיגוע הרצחנו שבו נהרגו שני מאבטחים וחייל מג"ב). “אני עדיין מחכה לתוצאות של תחקיר מסודר, בעוד שבפועל קיבלנו המלצות בלבד. בדברים האלה צריך שקיפות".

חן פיפליפוביץ'

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?