דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 02 באפריל 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

שקד יוצא נגד השיימינג לעובדי המועצה

  ראש המועצה המקומית הר אדר, חיים מנדל שקד, יוצא נגד תופעת ה"שיימינג" של עובדי המועצה. בפוסט שפרסם בדף הפייסבוק של הר אדר קרא שקד לתושבי הר אדר "להפנות את כל חיצי הביקורת כלפי באופן אישי ולא להפנותם כנגד עובדי המועצה”.

שקד זעם על פוסט שפרסם אחד מתושבי היישוב, שעסק בהחלפת מנעול בשער בית העלמין על ידי אנשי הביטחון בהר אדר. חלק מהמגיבים על הפוסט השתלחו ברבש"ץ היישוב, איתי בר, והשיח הפך לפוגעני.

“חשוב להבהיר שאיתי הרבש"ץ הינו עובד מועצה שמבצע את תפקידו נאמנה וכולנו חבים לו תודה על המסירות וההשקעה מסביב לשעון, כשכל תכליתו הוא לעשות למענכם התושבים, כדי שתוכלו לישון בשקט בלילה ובכדי שאתם וילדיכם תוכלו להסתובב ביישוב בבטחה, וללא חשש בכל שעה משעות היממה”, מחה ראש המועצה על הדברים שנכתבו, “ברצוני להבהיר שלא אתן יד להשתלחות חסרת רסן כנגד מי מעובדי המועצה על דברים שעשה במסגרת תפקידו במועצה”.

“אם למי מהתושבים יש טענות כלפי תפקודו של מי מעובדי המועצה, יש דרכים מקובלות להתלונן והשתלחות חסרת מעצורים ברשת החברתית אינה אחת מהם. דלתי פתוחה בפני כל אחת ואחד מתושבי היישוב. ניתן לפנות אלי במייל, בוואטסאפ, בהודעה פרטית בפייסבוק או לתאם פגישה באמצעות מנהלת הלשכה שלי. אני כראש המועצה נושא באחריות להתנהגותם של כל עובדי המועצה ואם למי מהתושבים אצה הדרך להוציא את זעמו דווקא בפייסבוק והוא אינו מסוגל להתאפק, אבקש להפנות את כל חיצי הביקורת כלפי באופן אישי ולא להפנותם כנגד עובדי המועצה”, סיכם שקד את הנושא.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?