דלג לתוכן העמוד
יום שישי, 18 בספטמבר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

התוספת שתופסת

תוספות שיער הן דרך קלה ובטוחה להשיג מראה שיער בריא, ארוך ומלא. יש סוגים רבים של תוספות מאיכויות ומחירים שונים. מה עלינו לדעת לפני שמדביקים?

תוספות שיער, דורון פסקינו פתרונות שיער

אין כמעט כוכבת הוליוודית שלא מתהדרת בשיער ראש ארוך, מלא ושופע. מקים קרדשיאן, דרך ג'סיקה סימפסון ועד בריטני ספירס, נראה כי אף כוכבת הוליוודית לא יוצאת מפתח הבית מבלי לעבור אצל מעצב השיער הצמוד. מה שהתחיל כטרנד על השטיחים האדומים, החל לחלחל אט אט להמונים ולהביא נשים רבות למצב בו שיערן נראה מושלם. אם בעבר היה מדובר בטיפול יוקרתי השמור לעשירונים העליונים, הרי שכיום עם התפתחות הטכנולוגיה והשיטות, כמעט כל אחת יכולה להרשות לעצמה !

תוספות שיער הן למעשה דרך קלה ובטוחה להשיג מראה שיער בריא, ארוך ומלא, עם מעט השקעה כספית וללא כל מאמץ. עם זאת, ישנם סוגים רבים של תוספות, בעלות איכויות שונות וקשת רחבה מאוד של מחירים. מה עלינו לדעת לפני שמדביקים ?

מהן תוספות שיער ?

לדברי דורון פסקינו, בעלים של רשת פתרונות השיער "דורון פסקינו", תוספות השיער מגיעות כקבוצות שיער באורכים שונים, הנקראות בשפה המקצועית "טרסים". ישנן תוספות זמניות המתאימות לאירועים, הניתנות להרכבה ופירוק גם באופן עצמאי באמצעות קליפסים או קבועות המתחברות לשערות הראש הקיימות בשיטה של הדבקה. לאיכות השיער או הטרסים יש מספר פרמטרים והמחירים בהתאם, כאשר בצידה האחד של הסקאלה נמצאות התוספות הסינטטיות, האיכותיות פחות וכמעט שלא ניתנות לסידור ולכן עלולות להעניק מראה מעט פאתי ומן הצד השני שיער אדם טבעי.

האם כל סוגי השיער הטבעי דומים ?

השיער הטבעי גם הוא נחלק לשניים, כזה אשר עבר תהליכים כימיים כדוגמת הבהרה כדי להגיע לצבע רצוי, משחור לבלונד למשל, כאשר כל תהליך שכזה מוריד מאיכות השערה ומנגד, שיער אשר לא עבר תהליכים כלל, הנחשב לטוב ולמובחר ביותר. אי לכך, שיער בלונדיני טבעי שמקורו מאירופה, יהיה למשל איכותי יותר מכזה שחור סיני או הודי אשר עבר הבהרה כדי להפוך לבלונד. איכות זו משפיעה על מחירי הטרסים, הנעים בין 150 ל-200 שקל לשיער סינטטי, בין 400 - 700 שקל לשיער טבעי מעובד ו-3000 – 5000 שקל לשיער טבעי לגמרי. ככלל, ככל שהשיער הטבעי נדיר, מבוקש וקשה להשגה יותר, כך מחירו יעלה בהתאם.

מהן שיטות חיבור השיער ?

קיימות בשוק כיום מגוון שיטות וטכנולוגיות לחיבור התוספות, החל מקליפסים זמניים הניתנים לחיבור והסרה באופן עצמאי ומיידי ועד שיטות של מדבקות, קשירה ועד המומלצת ביותר- הדבקה באמצעות דבק סילקון או פולימרי.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים ?

הכלל הידוע כי "זול הוא יקר" נכון שבעתיים כאשר מדברים על טיפולים קוסמטיים בכלל ועל תוספות שיער בפרט. המחיר הזול יתבטא עד מהרה באיכות השיער, הן בנראות והן בזמן שמחזיקות התוספות. בטיפול מקצועי חשוב להתאים את גוון התוספות במדויק לשיער, אחרת יתקבל מראה מזויף. מעבר לכך, חשוב שלמעצב השיער יהיה מלאי רחב ומגוון כדי שיוכל להתאים את התוספת לשיער הראש באופן מדויק.

לכמה זמן מחזיקות התוספות ?

משך התקופה תלוי באיכות השיער הנבחר, ככל שהתוספות תהיינה טבעיות ואיכותיות יותר, כך יחזיקו זמן רב יותר. ככלל, שיער סיני או הודי למשל שעברו עיבוד יחזיקו לפרק זמן של כשלושה חודשים, שיער אירופאי טבעי הנחשב לאיכותי ביותר, יכול להחזיק גם שנים.

מהם החסרונות ?

תוספות השיער הן למעשה אובייקט זר המודבק לראש ולכן עלולה להיווצר אי נוחות, אם בשל המשקל העודף שלפתע נוסף על הראש, התחושה המוזרה של יותר שיער, קשרים, שאריות דבק ונשירת שיער במידה והעבודה לא הייתה מקצועית. לכן, יש להתייעץ עם איש מקצוע כיצד לטפל באופן הטוב ביותר בתוספות השיער במהלך הזמן ולהגביר את הנוחות המתלווה למראה המשופר.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?