דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 02 בדצמבר 2023
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

200 ק"ג מריחואנה נתפסו במושב זנוח

ארבעה חשודים, תושבי בית שמש בשנות ה-30 וה-40 לחייהם, ששהו במקום, נעצרו בחשד שגידלו את הסמים והתכוונן לסחור בהם

200 קילוגרמים של חומר החשוד כסם מסוג מריחאונה נתפסו על ידי לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל במושב זנוח. ארבעה נעצרו בחשד לגידול והפצה של הסמים.
בתקופה האחרונה, בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל, התנהלה ביחידה המרכזית במג"ב דרום חקירה סמויה שעניינה כנופייה שעסקה בגידול והפצה של סמים מסוג מריחואנה. 
ביום חמישי האחרון (21.7) לאחר חקירה ממושכת, פשטו הלוחמים,יחד עם לוחמים מיחידת המסתערבים של מג"ב דרום על מחסן במושב זנוח. במקום נתפסו 200 קילוגרמים של חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה. ארבעה חשודים, תושבי בית שמש בשנות ה-30 וה-40 לחייהם, ששהו במקום, נעצרו בחשד שגידלו את הסמים, קטפו וארזו אותם, והתכוונו להפיץ אותם בהמשך. 

200 ק"ג מריחואנה. המחסן בזנוח


מעצרם של החשודים, שחקירתם נמשכת, הוארך עד יום שלישי. בנוסף, במקום נתפסה משאית ששימשה לצורך הובלה של הסמים, שככל הנראה נקטפו ונארזו רק שעות קודם לכן, וכן רכב נוסף שעל פי החשד שימש את החשודים לביצוע העבירות המיוחסות להם. 
מפקד היחידה ציין כי: "בתקופה האחרונה ניהלנו חקירה סמויה כשלנגד עיננו מטרה ברורה, לשים את היד על הסמים בטרם יופצו לשוק, ולהביא לדין את העבריינים. אני שמח שבמקרה הזה הצלחנו לעצור את החשודים בשעת מעשה ולמנוע מהסמים מלהגיע לשוק". 

מחסן הסמים. זנוח


רצ"ב תמונות של הסמים שנתפסו. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?