דלג לתוכן העמוד
יום שישי, 18 ביוני 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

חובז לוקח חסות על קבוצת 'הפועל הרי יהודה'

סאלח אברהים (במרכז) עם בנו וקרוב משפחה

שיתוף פעולה מעניין בין אנשי עסקים מאבו גוש לבין ספורטאים מאזור סובב ירושלים. סאלח (אבו פאוזי) אברהים, הבעלים של מאפיית 'חובז' ושל עסקים נוספים, החליט לקחת חסות על קבוצת הכדורסל בוגרים 'הפועל הרי יהודה' ובשלב ראשון לממן עבור השחקנים אימוניות (טרנינגים) חדשות.

ראש הקבוצה, אבי אוחיון ממושב עמינדב, מספר: “הפועל הרי יהודה משחקת מזה שנים ארוכות במסגרת ליגה ב' של איגוד הכדורסל במחוז ירושלים. לאורך השנים הקבוצה נתמכה בתקציב זעום על ידי הטוטו. בשנה האחרונה, בגלל שינויים שנעשו במשרד הספורט, לא הועבר התקציב של 2019 ולקבוצה לא הייתה אפשרות לשלם לאיגוד הכדורסל עבור הפעילות, דבר שהעמיד בסכנה את יכולתה להמשיך ולפעול".

אוחיון פנה לכמה אנשי עסקים כדי שיסייעו לקבוצה ולשמחתו זכה להיענות. “שלושה אנשי עסקים הסכימו לסייע לנו", הוא מספר, “שחר אבדר, תושב אורה והבעלים של חברת השכרת הרכב 'בסט קאר', ואייל קראוס, הבעלים של חברת 'אייל קראוס הנדסת כבישים בע"מ' הסכימו להמשיך ולסייע ברכישת ציוד, ואליהם הצטרף סאלח "אבו פאוזי" אברהים ממאפיית חובז באבו גוש, שהרים תרומה נאה שבעזרתה רכשנו אימוניות לחברי הקבוצה, והבטיח להמשיך ולסייע בהמשך הדרך".

אוחיון ביקש למסור את תודתם של שחקני 'הפועל הרי יהודה' לתורמים והודיע כי נמשכת קליטת שחקנים בוגרים.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?