דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 11 באוגוסט 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

חלילים במעון הרופא

מפגש חבורות הזמר של מעון הרופא ו"חלילים" מבשרת ציון, התקיים השבוע בפני קהל גדול לרגל חודש הקשיש.

חבורת הזמר הייחודית של מעון הרופא במוצא עילית, יחד עם חבורת הזמר "חלילים" ממבשרת ציון, הופיעו השבוע יחדיו בפני קהל תושבי מבשרת, אורחי ודיירי המעון ותושבי הסביבה, בערב שירה מיוחד ומרגש שהתקיים במעון הרופא לרגל חודש הקשיש שחל החודש. המופע שבו שרו יחדיו שני חבורות הזמר, זכה לשבחים רבים. בעקבות ההצלחה בסדרת הופעות בחודשים האחרונים, מתכוונת חבורת הזמר של מעון הרופא להופיע שוב בקרוב, לרגל מסיבת חנוכה ב-6 בדצמבר 2010. את חבורת הזמר מוביל ומדריך המוסיקאי רועי פרידמן, שיוצר גם את המיזוג ושיתוף הפעולה המוצלח בין חבורת הזמר של מעון הרופא לחבורת הזמר "חלילים" של מבשרת ציון.

במופע הופיעו חבורות הזמר ברפרטואר שירים מרגש, לפני עשרות דיירי הדיור המוגן ובני משפחותיהם וכן אורחים ממבשרת ומיישובי הסביבה, באולם התרבות של מעון הרופא במוצא עילית. ערב השירה, בליווי מוסיקלי של רועי פרידמן, גרם להתרגשות רבה מצד כולם. מנהל "מעון הרופא", ראובן דורון, מסר כי מטרת הקמת וטיפוח חבורת הזמר, היא לעודד פעילויות תרבות של דיירי מעון הרופא, אך גם להשיג את שיתוף הקהילה והסביבה במבשרת.

ב-6 בדצמבר תתקיים במעון הרופא מסיבת חנוכה מפוארת, שתכלול טקס הדלקת נרות , מופע אומנותי ומוסיקלי, שירים של מקהלת מעון הרופא וכמובן סופגניות ולביבות לכולם.

במסגרת חגיגות יובל 28 השנים ל"מעון הרופא" שהתקיימו החודש, שודרגו ושופצו באחרונה מספר יחידות דיור במעון ברמה גבוה ביותר. לדברי ראובן דורון במהלך חודש נובמבר מתקיים מבצע היכרות ורישום דיירים חדשים כשכל מצטרף זוכה למתנה מיוחדת על פי תקנון הנהלת הבית.

באחרונה הושקעו 10 מיליון ₪ בשיפוץ ושדרוג "מעון הרופא" במוצא עילית המשתייך לרשת מגורי האיכות "נוה עמית" מבית קופ"ח מאוחדת. המעון ממוקם במוצא עילית ונמצא במרחק 10 דקות נסיעה מירושלים.

לפרטים על מעון הרופא נא לפנות לטלפון 5347171-02 זהבה / שלומית

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?