דלג לתוכן העמוד
יום שני, 22 באפריל 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

טורניר כדורגל לזכרו של ירין ויינר ז"ל

די לאלימות בכבישים ובמגרשים. משתתפי הטורניר לזכר ירין ויינר ז"ל

ירין ויינר ז"ל מצור הדסה נהרג בתאונת דרכים מזעזעת בשנה שעברה, שבה נפצעו קשה גם הוריו. הוא היה בן 14 במותו. משפחתו, חבריו וצוות בית הספר בו למד, החליטו להנציח את זכרו ולצאת כנגד תופעת הנהגים המתפרעים בכביש בדרך שהכי אהב: טורניר כדורגל. בטורניר התקיימו שני משחקים: משחק ראווה של נבחרת המורים נגד חבריו של ירין ומשחק של נבחרת "ליגת כן לספורט ולא לאלימות" של תוכנית "עיר ללא אלימות" כיתות ח' נגד כיתות ט'. אמו של ירין ז"ל, טלי ויינר הודתה למשתתפים: "אני מודה לכם היום, על הדרך בה בחרתם להעלות את זכרו של בני, ירין, בטורניר כדורגל. כפי שידוע לכם, בני ירין אהב מאוד כדורגל, אהב לשחק ובמיוחד אהב לצפות במשחקיה של קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים. אין לי ספק שירין צופה בנו כעת בהתרגשות רבה ובגעגועים בלתי סופיים. לא היה מאושר מירין לקום בבוקר ולהגיע לבית הספר".

מנהל בית הספר אור ברנקו וייס בצור הדסה, עידו אהרונוביץ' : "לצערי אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור ולתקן את הטרגדיה הזו. בחרנו להנציח את ירין במשחק שכה אהב - כדורגל, ולהעביר מסר חשוב - די לאלימות בכבישים ובמגרשים. נמשיך להעביר את המסר שאלימות היא לעולם לא הפתרון".

אל הטורניר הגיע גם דוד קלטינס, שחקן נבחרת ישראל וקבוצת בית"ר ירושלים, אותה אהד ירין ז”ל. קלטינס שפט במשחק ואמר: "לשמוע על ילד שנהרג בתאונת דרכים טרגית שכזו, זה דבר נורא. אני מבקש מכם לשמור על עצמכם ולהיות ערניים וזהירים וכמובן לנהוג בכבוד אחד כלפי השני".

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?