דלג לתוכן העמוד
יום רביעי, 23 בינואר 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

טורניר כדורגל לזכר של ירין ויינר ז"ל

טורניר לזכר ירין. חניכי בית ספר לכדורגל, מבוא ביתר

ביום ראשון (27.5) התקיים במבוא ביתר טורניר כדורגל לזכר הנער ירין ויינר ז"ל, כחלק מאירוע הסיום של העונה בבי"הס לכדורגל הפועל במקום. האירוע היה במעמד משפחת ויינר ומ"מ ראש המועצה ניב ויזל שבירך את מאמן ביה"ס, אוהד סיידוף, והבטיח לסייע למשפחה לקיים את הטורניר גם בשנים הבאות . לאירוע הגיעו מאות תושבים ובטורניר השתתפו עשרות ילדים ובני נוער בניהם בני כיתתו של ירין, שבעצמו התאמן במשך שלוש שנים בבית הספר לכדורגל. הוריו ביקשו שהטורניר לזכרו יתקיים ביום הולדתו 27.5 בו היה אמור להיות בן 15.

כזכור, ירין ויינר בן 14 במותו נהרג בתאונת דרכים טראגית ב-22.09.17 , כאשר נסע עם משפחתו בחזרה לביתו בצור הדסה. רכב פלסטיני שהשתתף במירוץ מכוניות בכביש עוקף חוסאן פגע בעוצמה רבה ברכב במשפחה. כתוצאה מהפגיעה נהר ירין במקום והוריו נפצעו קשה.

אמו של ירין ויינר, טלי ויינר, בירכה את השחקנים במגרש ואמרה: "אני בטוחה שירין צופה ושומר עלינו מלמעלה".

מאמן ביה"ס לכדורגל במטה יהודה, אוהד סיידוף: "מאוד שמחנו לעזור ולארגן את הטורניר לזכרו של ירין שמנציח את רוחו ונדאג שיתקיים בכל שנה כמסורת ביחד עם המועצה אזורית".

מנהל מחלקת הספורט במטה יהודה, עוזי קאחו: " מחלקת הספורט מקיימת לאורך כל השנה מפעלי הנצחה ובהם: מסעות אופניים, צעדות, מרוצים וטורנירים. גם הטורניר לזכר ירין ז"ל יהיה חלק מפעילות זו ואנו כמועצה, בשיתוף המשפחה, נדאג להגדיל את כמות הישובים והקבוצות שייקחו חלק באירוע".

מ"מ ראש מועצה אזורית מטה יהודה, ניב ויזל: "הטורניר הוא אירוע מיוחד ומרגש שמנציח את רוחו של ירין, שבעצמו לקח חלק בבית הספר לכדורגל. אני מבטיח כי המועצה תסייע למשפחה לקיים את הטורניר בכל שנה, כפי שעושה במפעלי הנצחה נוספים במטה יהודה".

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?