דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

נציג טל שחר במליאת המועצה נבחר לסגן ראש המועצה

בני אלירז יחליף את יוסי משה בתפקיד סגן ראש המועצה ויהיה ממונה על מספר אגפים ובהם אגף החינוך

הנציג החדש של מושב טל שחר במליאת המועצה האזורית מטה יהודה, בני אלירז, נבחר אתמול (9.6) לסגן ראש המועצה והוא יחליף את סגן ראש המועצה המודח, יוסי משה. רק לפני כחודש נבחר אלירז למליאת המועצה במקומו של מיקי פרנקוביץ' שהתפטר. 

בני אלירז

בבחירתו של אלירז תמכו 38 חברי מליאה והתנגדו שניים: יוסי משה עצמו ונציג מושב בקוע, ישראל אלוני.  אלירז יהיה ממונה על מספר אגפים ובהם: חינוך, תחבורה, תרבות, רווחה, האגף האסטרטגי והמגזר הערבי. אלירז שימש עד לאחרונה כרכז השטח הארצי של תנועת המושבים. 

לאחר בחירתו אמר אלירז: "ראשית אני מבקש להודות לכל התומכים בי. לאחר פניות רבות של חברים הסכמתי להתמודד לתפקיד סגן ראש המועצה ולעזוב מקום עבודה מסודר במטרה לתת יד ולהמשיך ולהצעיד את מטה יהודה למחוזות אליהם הוביל אותנו ראש המועצה משה דדון. בהזדמנות זו אני מבקש להביע את מלוא הערכתי לצעד בו בחר משה דדון אשר מיוזמתו בחר להרחיק את עצמו מהמועצה על מנת לאפשר למועצה לחזור למסלול עבודה תקין ומנגד להתרכז במאבק להוכחת חפותו. אין ספק שצעד זה של משה דדון שם את המועצה ותושביה בראש סדר העדיפויות מבחינתו. אני תקווה כי חפותו תצא לאור וכי ישוב אלינו במהרה".

אלירז התייחס בדבריו למשבר שבו מצויה המועצה האזורית לאחר יותר מחצי שנה של חקירות משטרתיות: "אחד משיקוליי הרבים כדי להצטרף למשפחת מטה יהודה הוא הקונצנזוס הרחב של חברים התומכים ומאמינים במהלך ובהצלחתו, זאת כדי לצאת מהמשבר בו שרוייה המועצה ולהובילה אל דרך המלך, כל זאת יחד עם חברי המליאה ועובדי המועצה, תוך שיתוף ושותפות ומתוך דיאלוג ואמונה שרק יחד אפשר להצליח. כמו כן, ההיכרות ושיתוף הפעולה עם ממלא המקום, ניב ויזל, והידיעה כי יש על מי לסמוך וייש עם מי להוביל את הדרך מתוך שיתוף ושותפות אמיתית, תרמו להחלטתי. אני יודע כי צפויים אתגרים רבים ועבודה מרובה כדי להצליח במשימות העומדות לפיתחנו. אני מבטיח כי דלתי תהיה פתוחה לכל ויחד כולם נשמור על האינטרסיים של המועצה בהוגנות יושר ובשקיפות".

מערכת "בקיצור" מאחלת הצלחה לסגן ראש המועצה החדש  
 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?