דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 11 באוגוסט 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

ט"ו בשבט במעון הרופא

חגיגות ט"ו בשבט משותפות כמיטב המסורת, יתקיימו גם השנה בין דיירי מעון הרופא מוצא עלית, יחד עם ילדי בית הספר השלום במבשרת

כמיטב המסורת, יחגגו גם השנה דיירי מעון הרופא במוצא עלית, את חגיגות ט"ו בשבט יחד עם תלמידי בית הספר השלום במבשרת. דיירי מעון הרופא הוזמנו השנה ביום רביעי, ט"ו בשבט לחוג יחד עם תלמידי כתה ה' בבית הספר השלום במבשרת. היוזמת והרוח החיה, המורה אסנת יעלון בשיתוף עם זיווה, רכזת התרבות במעון הרופא, תכננו מפגש משותף שיכלול הכנת סלט פירות, כיבוד ברוח החג, שירה בציבור והרבה אהבה, חום ושיתוף בין דורי בין דיירי המעון והילדים.
בהמשך הערב, ביום רביעי, ט"ו באב, תתקיים במעון הרופא במוצא עלית חגיגת ט"ו בשבט וסדר ט"ו בשבט המאורגן על ידי הדיירים כמסורת ארוכת שנים. השנה ינחה את סדר ט"ו באב הראל צוברי ויסייע לצידו בליווי אקורדיון צביקה בן צבי. גם במחלקת ההחלמה יערך סדר ט"ו באב. ביום שלישי השבוע התקיימה במעון הרופא הרצאה מיוחדת של השגריר בדימוס דוד זוהר, על ירושלים בין יהודים, נוצרים ומוסלמים. כמו כן התקיים קונצרט מוסיקלי יוצא דופן ומרגש ביום שני בהשתתפות יעקב יכנין וטניה אמיסלבסקי.

מנהל הדיור המוגן מעון הרופא – מוצא עלית, ראובן דורון, מסר כי ט"ו בשבט מסמל עבור הדיירים ועבור המעון חידוש, צמיחה ופריחה. הוא מסר כי דייריו במעון הרופא מקפידים על תוכנית פעילות רחבה ומגוונת ודיירי הבית ממשיכים לפעול, לתרום ולהתנדב למען הקהילה במבשרת ובאזור מטה יהודה, כמו גם במעון עצמו. דורון ציין כי במהלך חודש ינואר, מתקיים במעון הרופא מבצע היכרות ורישום דיירים חדשים כשכל מצטרף יזכה למתנה מיוחדת על פי תקנון הנהלת הבית.

במסגרת חגיגות יובל 28 שנה ל"מעון הרופא" שודרגו ושופצו באחרונה מספר יחידות דיור במעון ברמה גבוה ביותר. "מעון הרופא" במוצא עילית משתייך לרשת מגורי האיכות "נוה עמית" מבית קופ"ח מאוחדת. המעון ממוקם במוצא עילית ונמצא במרחק 10 דקות נסיעה מירושלים. הוא שוכן בתוך נוף קסום של הרי ירושלים, באווירה כפרית ומיוחדת עם אויר הרים צלול כיין. המעון מעניק לדייריו אווירה רגועה, נוחה ומפנקת. המעון מציע לדייריו העצמאיים דירות יפהפיות ומרווחות במבחר גדלים, כולן עם מרפסות המשקיפות לנוף של ירושלים הקסומה. במעון גם מרכז החלמה והבראה חדיש ומודרני ברמת מלון 5 כוכבים, מחלקה סיעודית איכותית וחדישה עם צוות רפואי מתוגבר וצמוד וכן יחידות דיור תומך לדיירים עצמאיים הזקוקים לעזרה ולסיוע.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?