דלג לתוכן העמוד
יום שישי, 25 בספטמבר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

יום הכלב הבינלאומי

לכבוד יום הכלב הבינלאומי המצויין היום יוצאים בעמותת תנו לחיות לחיות במבצע מיוחד לאימוץ כלבים

אהבה בלי גבולות. כלב ובעליו (צילום: תן לחיות לחיות)


העולם מציין היום (26.8) את יום הכלב הבינלאומי ובעמותת "תנו לחיות לחיות" מזמינים את הקהל הרחב להגיע ולאמץ את בעל החיים שיעניק לכם את האהבה הכי גדולה שיש.

בעמותה מציינים כי רוב המאמצים נוטים לאמץ כלבים קטנים, כי הדיעה הרווחת היא שכלב גדול לא מתאים לדירה מכיוון שהוא חייב בית עם גינה ומשמש גם כ"שמירה" על הבית הפרטי. מסיבה זו, כיום ממתינים לאימוץ מאות כלבים גדולים.

בעמותה מבקשים לשים את המוקד על הכלבים הגדולים ולשנות את דעת הקהל ביחס אליהם. להלן כמה עובדות על כלבים גדולים:

כלב לא צריך גינה - כלב צריך 3 טיולים ביום (גם אם יש גינה! ) הוא צריך לטייל, להכיר חברים, להיחשף לריחות ורעשים מחוץ לתחום הבית והגינה.

כלב לא צריך מרחב גדול - לכלב ממש לא משנה אם אתם גרים בדירת חדר או ארמון עם 20 חדרים. בשתי האופציות, סביר להניח שהוא יתמקם באזור אחד בבית, שם יבלה את רוב היום, בשינה. אל תשכחו שאין מקום יותר קטן מכלוב

כלב גדול חייב אילוף - שוב טעות. גודלו של הכלב ממש לא קשור לאנרגיה שלו או לאופי שלו. כלב לא מחונך יזדקק לאילוף.ישנם כלבים גדולים, עצלנים, שקטים ונהדרים.

כלב גדול נותן חיבוקים גדולים, הכירבולים הכי מחבקים, תחושת הגנה, ובסופו של דבר, הוא עוד נשמה שרוצה שיאהבו אותה. השבוע (25-31 אוגוסט) ייערך מבצע מיוחד בעמותת תנו לחיות:

חבילת אימוץ לכלב צעיר (מתחת לגיל 8) בסך 600 שקלים (במקום שקל750) הכוללת: עיקור או סירוס, חיסונים, כדור נגד תולעים, כלבת, שבב, חבילת מזון, קולר ורצועה.

חבילת אימוץ כלב בוגר (מעל גיל 8) בעלות של 400 שקלים הכוללת: 3 חיסוני משושה, חיסון תולעת הפארק, כדור נגד תולעים לשנתיים ראשונות, טיפול שיניים, חבילת מזון לכלב, קולר, רצועה ומקלחת מתנה.

בית המחסה של העמותה נמצא בכניסה לכפר רות(בוויז: תנו לחיות לחיות כפר רות) טלפון : 3703* שלוחה 3 פתוחים בימים : א-ה 09:00-17:00 שישי וערבי חג 09:00-14:00 שבת וחגים 9:00-17:00. המבצע תקף גם לכלבים המחכים במרפאות העמותה ברמת גן ובאשקלון. לפרטים נוספים: 3703* שלוחה 4 או 7 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?