דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 15 באוגוסט 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

פליימוביל בגן הבוטני

פליימוביל בגן הבוטני. (צילום: עודד אנטמן)

פליימוביל מסביב לעולם הוא ה-מקום בשבילכם! לא לחינם הוא קיבל את התואר "אירוע הקיץ של השנה". הפעילות משלבת בתוכה מפגן נדיר של איכות, ערכיות, דמיון, היסטוריה, ספורט, טבע ואתגר לצד בילוי והנאה, וכל זאת בשילוב מזג אוויר צלול כיין, טבע וצמחייה מפעימים ביופיים.

מרגע הכניסה למתחם הגן הבוטני, הילדים ישאבו לעולם פליימוביל מופלא בו יחוו מסע מסעיר ומרתק בין יבשות והכל בגודל אמיתי! בתחילת המסע יקבל כל ילד דרכון, אותו יחתים במסלולים השונים הכוללים שלל אטרקציות פליימוביל ומסלולי אתגרים בסגנון נינג׳ה בטבע. הגן הבוטני האוניברסיטאי בגבעת רם הפך לממלכה קסומה בה הילדים חווים מסע מיבשת ליבשת עם פעילויות שונות מסביב לעולם, בדיוק כמו בסרט פליימוביל שיצא לאקרנים.

רוב הפעילות מתקיימת באזורים מוצלים בגן הבוטני ועם רדת החשיכה יהפוך המקום לגן קסום בעל אווירה מופלאה ומרתקת ותאורה נהדרת, אותה ייצר אמן התאורה גיל טייכמן. לאורך המסלול ילוו את הילדים בני נוער ירושלמים שיסייעו להם בשלל המשימות ויהפכו את החוויה לעשירה ומהנה אף יותר.

תערוכת פליימוביל, הגן הבוטני, גבעת רם, ירושלים. האירוע מתקיים עד ה-30 באוגוסט 2019, ימים ראשון עד חמישי בוקר בין 09:00-13:00 / ערב בין 16:00 – 21:30 , ימי שישי – 09:00-13:00, שבת – סגור. כרטיסים: 89 שקל כרטיס רגיל מגיל שנתיים ומעלה, בימות 6226* או באתר פליימוביל

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?