דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

ישעי: השכיר בית לעבריין והפך לבן ערובה

אילוסטרציה

בעל נחלה ממושב ישעי פנה לבית המשפט השלום בבית שמש בבקשה דחופה להוציא צו הרחקה לאדם ששכר ממנו יחידת דיור. לטענתו השוכר הוא עבריין לשעבר שבאמצעות חוזה השכירות השתלט על ביתו ומאיים על חייו.

בעל הנחלה, בן 76, טוען כי לפני כחודש חתם על חוזה שכירות של יחידת דיור שברשותו עם תושב בית שמש בשם י.ד. לתקופה של 12 חודשים. עוד באותו יום ביקש ממנו השוכר לצלם את החוזה ושינה את סעיף הפיצוי מ-400$ ל-1400$ . בעל הנכס ביקש ממנו לתקן זאת ובתגובה אמר לו השוכר, לטענתו, "אני יגור כאן כמה שאני רוצה, לא אשלם לך שקל, אבזבז כמה מים וחשמל שארצה ואעשה מה שבא לי".

בעל הנכס המבוהל החל לברר מיהו השוכר המאיים והתברר לו כי מדובר בעבריין לשעבר שבילה שנים ארוכות בכלא. הוא מיהר להגיש לו בקשה לפינוי הנכס אך השוכר התעלם ממנו ואף הביא כלב מאיים, והחל לקלל ולגדף אותו ואת אשתו.

"השוכר מסרב לשלם את שכר הדירה, משאיר את ברזי המים פתוחים בכוונה, ומדליק את החשמל גם במשך היום. הלכה למעשה, השוכר השתלט על ביתי, אוסר עלי להתקרב ליחידת הדיור הנמצאת בסמוך לביתי, המשטרה מבקרת ביחידת הדיור באופן תדיר, אני ואשתי חיים בפחד וחיי הפכו לגיהינום", טען בעל הנכס בבית המשפט.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?