דלג לתוכן העמוד
יום רביעי, 10 באוגוסט 2022
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

יש מקום לכולם

יש מקום לכל בתי הספר במועצה, כמו שיש מקום לכל הדעות והמגזרים", כך אמר ראש המועצה האזורית מטה יהודה, ניב ויזל, במהלך ביקור בבית הספר הדו לשוני בנווה שלום, ובמסגרת שיחה עם הצוות החינוכי בראשותה של המנהלת נעמה אבו דאלו ונציגת הנהגת ההורים. הביקור הוא המשך לסדרת הסיורים במוסדות החינוך שבה פתח ויזל לאחר שהמועצה זכתה בפרס החינוך הארצי של משרד החינוך.

בביקור בבית הספר הממ"ד "מתתיהו" בצלפון סיפרה המנהלת, אילנית כהן, על האווירה המשפחתית ועל רצונה להקים מערך טורנירים ספורטיביים בין בתי הספר במטה יהודה.

מנהלת בית הספר "השחר" בטל שחר, חווה מגדל, סיפרה על ההתמודדות שלה עם האתגרים של בית הספר, לאחר שבשנים קודמות ספג בית הספר תלונות רבות של חלק מההורים. ראש המועצה אמר שהמועצה שמה בסדר העדיפויות שלה טיפול בבטיחות ובתשתיות הנדרשות בבית הספר.

בביקור בבית הספר "האלה" בנחושה, הודה ויזל למנהלת בית הספר, שרה דמסקי, שמסיימת בקרוב את תפקידה, וציין כי על בית הספר להיערך לקליטת ילדי היישוב החדש "גבעות עדן" שהולך ומוקם בימים אלה.

"לכל אחד ואחת מכם יש חלק בזכייתנו בפרס החינוך בחודש שעבר", סיכם ויזל את הביקור, "המועצה עושה את הסיורים האלה על מנת ללמוד את השטח ולהבין מה ניתן לטפל בזמן המיידי ומה דורש התערבות מעמיקה".  (בתמונה: ראש המועצה, ניב ויזל, בביקור בבי"ס האלה, נחושה)

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?