דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 21 ביולי 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

כביש 38: שתי תאונות עם פצועים בשבוע אחד

שתי תאונות דרכים עם פצועים רבים שאירעו השבוע לאורך כביש 38 הזכירו שוב כי מדובר בכביש מסוכן ביותר, אולי המסוכן ביותר בכל אזור סובב ירושלים, וכי על הרשויות לתת לו תשומת לב רבה יותר, לשפר את התשתיות ולהגביר את האכיפה.

תאונה בסמוך לזכריה השבוע בכביש 38

ביום שני (4.2) סמוך לשעה 9:15 אירעה תאונת דרכים בין שני כלי רכב על כביש 38 בין הכניסה לרמת בית שמש למושב זכריה. מדובר בקטע כביש שעדיין לא הורחב ולא שודרג.
3 צוותי לוחמי אש בפיקודו של רב רשף קובי טובל מתחנת בית שמש ותחנת האלה הוזנקו למקום והבחינו כי מדובר בתאונה חזיתית בין שני כלי רכב ובה שישה פצועים, אחת במצב בינוני והיתר במצב קל. הלוחמים סייעו לצוותי מד״א לפנות את הנפגעים להמשך טיפול וביצעו ניתוק מקורות אנרגיה למניעת התלקחות הרכבים.

ביום רביעי (6.2) סמוך לשעה 6 בבוקר אירעה תאונת דרכים בין מיניבוס הסעות לרכב משא על כביש38, סמוך לצומת אשתאול. 12 פצועים מהם ארבעה במצב קשה ושלושה במצב בינוני פונו מהמקום בסיוע מסוקים של צה”ל ואמבולנסים.

תאונה בצומת אשתאול . השבוע בכביש 38

אשר אייזנבך, חובש באיחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: "אני גר במרחק של כ-3 דקות מהזירה. קיבלתי קריאה באפליקציה של משרד הבריאות על תאונה קשה. יצאתי מיידית עם תיק הציוד הרפואי של איחוד הצלה וכשהגעתי למקום נתקלתי בזירה קשה של תאונה עם מעורבות רכב הסעות ומשאית. צוותי כיבוי פעלו במקום לחילוץ לכודים שהיו ברכב ההסעות. שאר הנפגעים היו מחוץ לרכב ההסעות בדרגות פציעה שונות".
מרשות הכיבוי וההצלה נמסר כי לוחמי האש חילצו ארבעה לכודים באמצעות ציוד הידראולי, סרקו את מקום האירוע וניתקו מקורות אנרגיה מחשש להתלקחות כלי הרכב המעורבים.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?