דלג לתוכן העמוד
יום שישי, 05 ביוני 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

כל המידע על הכלב שלכם – בלחיצת כפתור אחת

מתי הכלב קיבל חיסון? באתר המידע הממשלתי ממתין לכם מידע חשוב על חיית המחמד שלכם

                                                

שכחתם מתי בפעם האחרונה חיסנתם את הכלב? הפתרון נמצא במרחק של לחיצת כפתור. באתר המידע הממשלתי ממתין לכם מידע חשוב על הכלב שברשותכם ולראשונה תוכלו להתעדכן בו ישירות.

משרד החקלאות בשיתוף יחידת ממשל זמין ברשות התקשוב הממשלתי הקימו אתר מיוחד המוקדש לחיות המחמד. האתר מנגיש את כל המידע על כלבכם, כך שתוכלו לעקוב אחר כל הנתונים ההכרחיים: פרטים אישיים הנוגעים לכם ולכלבכם, היסטוריית חיסונים נגד כלבת, עד מתי תוקף הרישיון של הכלב, האם הכלבה מעוקרת, האם הכלב מסורס, מהו מספר השבב ועוד.

עם השקת הגרסה החדשה של my.gov.il, האתר אף יתריע לקראת סיום מועד רישיון אחזקת הכלב, כמו גם על הצורך לחסנו נגד כלבת.

mygov הוא אזור אישי ממשלתי המנגיש מידע אישי ופעולות שניתן לבצע בדיגיטל עבור האזרחים מכלל משרדי הממשלה. האזור האישי החדש של חיות המחמד מחבר בין הנתונים של מאגר הכלבים הארצי במשרד החקלאות ל"אזור האישי" באתר הממשלה (www.gov.il). כל שעל האזרח לעשות הוא ליצור חשבון באזור האישי ולהתחיל לגלוש. המערכת החדשה תזהה את המשתמש ותנגיש עבורו את השירותים הרלוונטיים לו.

במאגר הכלבים הארצי מצויים כל פרטי הכלבים הרשומים בישראל לפי שם הבעלים. פרטי הכלבים הנרשמים במאגר מתקבלים ממחלקות וטרינריות של הרשויות והמועצות המקומיות בכל הארץ. הרישום הוא תעודת זהות לכלב וחלק "ממרשם האוכלוסין" של הכלבים בישראל.

באמצעות המידע במאגר אפשר להשיב כלבים אבודים לבעליהם ולמנוע מקרים שבהם אין מצליחים לאכן את בעלי הכלבים האבודים שנמצאו. כמו כן, במקרה של נשיכה או תקיפה, ניתן אפשרות לברר את פרטי הכלב, תוקף רישיונו וחיסונו נגד מחלת הכלבת, לפי פרטי הבעלים.

במשרד החקלאות ממליצים לכל בעלי הכלבים לבדוק באמצעות המאגר או ה"אזור האישי" את נכונות פרטי כלבם כדי לאפשר את איתורו אם ילך לאיבוד.

 

 


 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?