דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 20 ביוני 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

כשמסורת פוגשת חדשנות

רוקח תנורי חימום עומדת בחזית הטכנולוגיה ונחשבת לאחת החברות הוותיקות והאיכותיות ביותר בתחום בישראל. מתיחת הפנים שמבצע בה דור ההמשך רק משביחה אותה עוד יותר ומעניקה לה ערכים מוספים

קמין הוא אחד האלמנטים האפקטיביים ביותר ביצירת חימום איכותי לבית, והיתרון הגדול הוא שמדובר בפריט דקורטיבי התורם רבות לעיצוב "שיקי" של חלל הבית. לקמין איכותי יש נוכחות מרהיבה המשתלבת בחללים כפריים וגם בחללים אולטרא מודרניים השומרים על מינימליזם.

רוקח תנורי חימום היא אחת מחברות הקמינים הוותיקות ביותר בנוף המקומי ויש לה גם סיפור אישי מרתק.

צורי רוקח עבר לרמת הגולן בתחילת שנות ה-70, לאחר שלחם באזור כתותחן במלחמת יום הכיפורים, שבה ספגו סוללות התותחנים אבידות קשות. את הכאב העמוק, האובדן והתחושות הקשות מהמלחמה הפך לכוח שדחף אותו ואת חבריו להקים את מושב נוב, בו הוא מתגורר עד היום.

את הקמין הראשון בנה במו ידיו וזאת כחלק מההתמודדות עם הקור העז של החורף בגולן. מאוחר יותר רכש קמין מן המוכן וסייע לחבריו, שהוקסמו מהפריט המחמם, לרכוש קמינים נוספים. עד מהרה הוא התאהב בתחום והחל להתפתח בתוכו באופן הדרגתי ומתוך חיבור עז, שעד היום מפעם בו.

כך הפכה "רוקח תנורי חימום" לשם דבר בתחום החימום ושני בניו של צורי ממשיכים את דרכו תוך שהם מתאימים את העיסוק המיוחד להתפתחויות, הן בטכנולוגיה של הקמינים והן בערוצי השיווק השונים.

קולקציית הקמינים של "רוקח" היא עשירה ומציעה קמינים מעוצבים הפועלים בטכנולוגיה מתקדמת המנצלת באופן מיטבי את האנרגיה הנדרשת לחימום וידידותית לסביבה.

את הקולקציה מובילים שני מותגים: JOTUL הנורבגי ו-PALAZZETTI האיטלקי, שתי חברות אירפאיות הנחשבות לרולס-רויס של עולם החימום בקמינים.

ברוקח מקפידים ללוות את רוכשי הקמינים בייעוץ ובהדרכה, משלב הבחירה ועד השלב בו האש בוערת בקמין. החברה מעניקה מעטפת שירותית ללקוחותיה הן בתחזוקה שוטפת והן באספקת חומר בעירה איכותי.

ברוקח גאים בכך ש-90% מלקוחותיה מגיעים מהמלצות של לקוחות מרוצים ומתחייבים כי איכות הקמינים, טיב השירות ושביעות הרצון של הלקוחות נמצאים בראש סדר העדיפויות של החברה.

 

רוקח תנורי חימום, סניף ירושלים והסביבה בנווה אילן, טל' 055-5513115 (אילן) , www.rokach.co.il

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?