דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 20 בפברואר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

לראשונה במטה יהודה: קבוצת כדורגל בוגרים

לפני כשנתיים הוקמה מחלקת כדורגל נוער של הפועל מטה יהודה, הכוללת קבוצות ליגה לגילאי 15 ומעלה. השנה נוספה לרשימה גם קבוצה בוגרת שמייצגת את אוכלוסיית האזור.

מטרת הקבוצה הבוגרת בעונה הנוכחית היא לתת מענה לשחקנים בוגרים שלא יכולים להשתלב בקבוצות הנוער, אך מעוניינים להמשיך ולקחת חלק במועדון הכדורגל. בתוך הקבוצה משולבים גם המאמנים של הקבוצות הצעירות במטרה להמשיך ולקדם את דור שחקני הכדורגל החדש במטה יהודה.

את קבוצת הבוגרים מאמן רועי חלבי, לשעבר מנהל מקצועי במחלקת הנוער של שער הנגב והפועל ב"ש. וניתן להתעדכן במועדי המשחקים באתר ההתאחדות לכדורגל - ליגה ג' דרום.

אדם פומרנץ, מנהל ענף כדורגל במועצה אזורית מטה יהודה: "אני נרגש מפתיחת קבוצת כדורגל הבוגרים במטה יהודה, הנותנת מענה לכל אותם הבוגרים שאהבתם לכדורגל רבה ורוצים ולהמשיך להתאמן ולשחק. אני מזמין את הציבור להגיע למשחקים לעודד ולתמוך בקבוצה החדשה במשחקי הבית ובמשחקי החוץ".

עוזי קאחו, מנהל מחלקת הספורט במטה יהודה: "ענף הכדורגל במטה יהודה נמצא בצמיחה מתמדת וכל הזמן ממשיך להתפתח ולהניב תוצאות יפות בזכות עבודתם של צוותי ענף הכדורגל והשקעת השחקנים. מחלקת הספורט משקיעה על מנת לאפשר לתושבי מטה יהודה לשחק בתחומי ספורט מגוונים ובטווחי גילאים שונים".

קבוצת כדורגל בוגרים מטה יהודה

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?