דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 20 באפריל 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מארז בירות חברתי מעוצב בשיתוף מבשלת שריגים

לקראת ראש השנה וחג הסוכות משיקים בעמותת שק"ל – שילוב קהילתי לאנשים עם מוגבלויות מארז בירה חגיגי מעוצב שהכנסותיו מיועדות לקידום שילוב בתעסוקה של אנשים עם צרכים מיוחדים.

המארזים הושקו בשיתוף מבשלת שריגים בעיצוב מיוחד של סטודיו בין השורות של עמותת שק"ל והם ימכרו באתר ובסניפי העמותה בתקופת החגים.

יעל תנעמי, מנהלת סטודיו בין השורות של שק"ל מספרת כי המעצבות בסטודיו בנו לכל בירה דמות מותאמת על פי האופי של הבירה: "בסדרת רונן עיצבנו את הכהה המרושעת, הבירה המכוערת, החיטה המחוצפת – מסדרת רונן וטריפל בלגית, חיטה בווארית, אירית אדמונית ובלונד אנגלית - מסדרת עמק האלה. עכשיו רק נותר לכם לטעום ולראות האם קלענו בעיצוב לטעם המאפיין".

בכל מארז ניתן למצוא 7 בירות מ-2 סדרות: רונן ועמק האלה, כוס בירה ושובר לביקור בבירגארדן במבשלת שריגים. המארזים נארזו על ידי אנשים עם מוגבלות שכלית המועסקים בעמותת שק"ל.

ד"ר ארז אזרחי, מנהל פיתוח וקשרי חוץ בעמותת שק"ל קורא לציבור הרחב לרכוש מארזים ולתרום להעסקת אנשים עם מוגבלות: "במיוחד בחגים נעים לתת ולקבל מתנה עם ערך חברתי עיצוב מדהים ובירה מעולה – יש פה שילוב מנצח שצריך להיות על שולחן החג בכל בית או סוכה".

הזמנות בקישור: www.7beers4u.com או בטלפון: 052-5610383 (יעל)

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?