דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 20 ביוני 2024
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

נשבר שיא המחיר לבית פרטי באזור המזלג: 4 מליון שקל לוילה במבוא ביתר

נמכר בתוך שבועיים מיום הפרסום. וילה במבוא ביתר

מחירי הנדל"ן באזור המזלג ממשיכים לשבור שיאים, והפעם מחיר שיא לבית פרטי באחד ממושבי המזלג, אשר נמכר לאחרונה במחיר של 4 מליון שקל.

מדובר בעיסקת מכירה של בית פרטי בהרחבה של מבוא ביתר (בתמונה משמאל). הבית בבנייה חדשה יחסית, משנת 2012, בגודל של 250 מ"ר בנוי על מגרש בשטח של 580 מ"ר. המוכר מספר כי הבית הוצע למכירה במחיר של 4.15 מליון שקל ונמכר בתוך שבועיים מיום הפרסום במחיר של 4 מליון שקל.

הבית תוכנן על ידי האדריכלית מלי גולדנטל, מצופה בטיח דקורטיבי וכולל רמת גימור גבוהה ובה: מטבח מעוצב בגודל 20 מטר רץ, 8 חדרי שינה, 4 חדרי אמבטיה ושירותים, יחידת הורים גדולה, חימום תת רצפתי בחשמל, שואב אבק מרכזי ומערכת בית חכם הנשלטת מסמארטפון. הקונה הוא תושב ירושלים בשנות ה-50 לחייו, שביקש לשדרג את רמת חייו.

בחודש מרץ 2011 נשברה לראשונה תקרת המחיר של 3 מליון שקל לוילות צמודות קרקע בצור הדסה, עם מכירת וילה ברחוב הרקפת בשכונת המאה בסכום זה. שטח הווילה היה 270 מ"ר על מגרש של 520 מ"ר, נמסר כי הבית בנוי ברמת גימור גבוהה מאוד.

בחודש אוקטובר האחרון דיווח עיתון 'בקיצור' על שיא במחיר לקוטג' דו-משפחתי בצור הדסה, שנמכר בסכום של 3.5 מליון שקל. מדובר בקוטג' שנבנה על ידי יזם פרטי, בשטח בנוי של 190 מ"ר על מגרש של 320 מ"ר הכולל חניה מקורה כפולה. המחיר מבטא עלות של 15,790 שקל למ"ר לעומת עלות ממוצעת של 12,770 שקל למ"ר לוילות צמודות קרקע ביישוב.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?