דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 16 ביוני 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מבשרת ציון: סניף הביטוח הלאומי ייפתח בקרוב

סניף ביטוח לאומי ייפתח בימים הקרובים במבשרת ציון, כך בישר ראש המועצה המקומית, יורם שמעון, לתושבי היישוב.

בחודש מאי 2016 התארח שר הרווחה, חיים כץ, במבשרת ציון, כאורחו של ראש המועצה. בתום הביקור אמר השר כץ: "אני מבין שמבשרת ציון נחשבת למבוססת אך עדיין אינה חסינה מבעיות של רווחה".

לאחר הסיורים בשטח, התקיימה ישיבת עבודה של השר וצוות משרדו הבכיר יחד עם ראש המועצה המקומית, יורם שמעון, הגורמים המקצועיים במועצה וחברי מליאת המועצה אבי חיים ואורי אורם בה הועלו כל הפרויקטים שנעשים במחלקת הרווחה, הצרכים, המטרות והחזון. במהלך הישיבה הדגיש ראש המועצה, שבמבשרת ציון ישנם תושבים הזקוקים לשירותי הרווחה ברמה של "הצלת נפשות”. השר כץ הבטיח לבחון בחיוב פתיחה של סניף ביטוח לאומי ביישוב.

אחד הקשיים שעמדו בפני פתיחת סניף הביטוח הלאומי היה איתור מקום מתאים. לפני כשלושה חודשים ביקר ביישוב מנכ"ל המוסד לביטוח לאומי, מאיר שפיגלר, והחליט לקבוע את הסניף בשדרות הראל (בסניף של סופר פארם לשעבר, סמוך לקפה ג'ו). החלו העבודות להקמת הסניף, על שטח של כ -250 מ"ר, ובו ארבע עמדות קבלת קהל.

הסניף יעניק את כלל השירותים ובהם: הגשת תביעות, הגשת מסמכים, הנפקת אישורים, הזמנת קוד אישי לאתר האינטרנט, עדכון מעבר קופות חולים ועוד. פעילות הסניף החדש תחל במהלך חודש אוקטובר.

יורם שמעון: “המועצה בראשותי תמשיך לפעול להקמת סניפים של רשות הרישוי ושירות התעסוקה במטרה לשפר את איכות החיים של התושבים בכלל ושל אלו הנזקקים לשירותים הממשלתיים בפרט”.

“היישוב אינו חסין מבעיות רווחה". יורם שמעון בפתח הסניף החדש

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?