דלג לתוכן העמוד
יום רביעי, 23 בינואר 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

אסון מחריד: פעוט טבע במיכל להשקיית כלבים

טרגדיה מזעזעת התרחשה במבשרת ציון ביום שני (14.5). דוד יוסף אילוז, פעוט בן שנה, ששיחק בשעת אחר צהרים בחצר ביתו, נפל למיכל מים תמים שעמד בחצר לצורך השקיית כלבי הבית וטבע. לבית שברחוב החצב הוזעקו כוחות הצלה ושוטרים. צוות מד"א מצא את הפעוט ללא דופק, ביצע בו פעולות החייאה ופינה אותו לבית החולים במצב אנוש אך המאמצים להחיותו נכשלו.

הפעוט שיחק במיכל והתהפך פנימה. מיכל המים שבו טבע הפעוט (צילום: הגר לוי אילוז)

על האירוע סיפרה קרובת משפחתו של הפעוט, הגר לוי אילוז, בדף הפייסבוק שלה: “אתם רואים את המיכל הפשוט והתמים הזה ?!...זה מיכל המשמש כלי קיבול למים לכלבים. המיכל התמים הזה היה מלא כרבע המיכל...רק רבע .. בסך הכל רבע !! והיה מונח בחצר... אתמול הבן של דודה שלי, שחגג לפני כמה ימים שנה, שיחק במיכל והתהפך פנימה...הראש למטה והרגליים מעלה...כך אמא שלו ואחיות שלו מצאו אותו מת, ללא רוח חיים !! חשוב לי לספר לכם בשעה הכל כך קשה הזאת...דלי תמים מלא כרבע המיכל...אשר שימש כלי קיבול למים של הכלבים בחצר, גרם למותו של פעוט בן שנה !! חשוב לי לעורר מודעות...בסך הכל דלי נמוך ותמים מלא כרבע מיכל !!! תשמרו על הילדים שלנו ואל תקלו ראש...גם לא במיכל קטן המלא ברבע...את התינוק הטהור שלנו לא ניתן להציל אבל את הפעוט הבא בהחלט כן...חשוב לי שהעולם ידע !! כדי המוות של התינוק הטהור שלנו לא יהיה לחינם". היא ביקשה כי הפוסט שלה יופץ ברבים.

הילה אילוז, אמו של הפעוט, דוד יוסף ז"ל, ביקשה להודות לכל מי שנחלץ לעזרה בעת האסון וכתבה בפייסבוק: “אתמול איבדתי את היקר לי מכל. הבן שלי רק בן שנה וכבר הלך לעולמו. אני גרה ברחוב החצב ויצאתי החוצה עם הילד בתחנונים לעזרה. אני רוצה להודות לכל מי שהיה שם וניסה להציל אותו. הייתי שמחה לדעת מי הם אותם אנשים בשביל להודות להם אישית. תודה גם לאיחוד והצלה שעושים עבודת קודש".

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?