דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 02 בדצמבר 2023
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

במוקד ביקורופא החדש במבשרת הצילו חיים בשבוע הראשון לפעילות

חברת 'ביקורופא' השיקה מוקד רפואי חדש לתושבי מבשרת ציון ומטה יהודה וכבר בשבוע הראשון לפעילותו של המוקד החדש ניצלו חייו של תושב האזור שלקה בהתקף לב.

הישג לוועדת הבריאות. מימין לשמאל: אילן גור, משה דדון, אמנון כהן ויורם שמעון. (צילום: רפי קוץ)

המוקד החדש מספק שירותי עזרה ראשונה ורפואה דחופה לכל חברי קופות החולים באזור, למבוטחי חברות הביטוח שבהסדר עם ביקורופא, וכן למנויים פרטיים של החברה, לתיירים, ולעובדים זרים. הרופאים והאחיות במרפאה יספקו מענה רפואי ראשוני לתושבי האזור והסביבה. המרכז החדש נחנך בטקס חגיגי בנוכחות ראש המועצה המקומית מבשרת ציון, יורם שמעון וראש המועצה האזורית מטה יהודה, משה דדון.

"לראשונה בתולדות היישוב תעדפנו את תיק הבריאות והוקמה ועדת בריאות יישובית אשר רשמה כבר מספר הישגים, ביניהם הצטרפותה של מבשרת ציון ל'רשת ערים בריאות' העולמית”, אמר יורם שמעון בדברי ברכתו, “כבר בשבוע הראשון לפעילות המוקד ניצלו חייו של תושב מהיישוב שהגיע למוקד ולקה בהתקף לב. אני רוצה להודות לחדווה אלחנני, חברת המועצה ומחזיקת תיק הבריאות שהובילה יחד איתי את המו"מ לפתיחת המוקד, למר רוני שטייניץ סגני וכן למר משה חברוני ויעל גרינבאום שסייעו בהתנדבות ותרמו מהידע והניסיון המקצועי הרב שלהם במערכות בריאות”.

המוקד החדש, הממוקם בבניין 'בריאותה' ברחוב חרמון 2 במבשרת ציון, מציע שירותי רפואה דחופה בתחום – רפואת משפחה, ילדים, טראומה, צילומי רנטגן ומעבדה מלאה עם תשובות מיידיות.

אמנון כהן יו"ר ומנכ"ל ביקורופא תאר את תהליך הקמת המוקד וברך על שיתוף הפעולה עם ראש המועצה ועם מנהלי קופות החולים. כהן מסר כי מאז פתיחת המוקד ב 1.11 פקדו את המוקד מאות מטופלים ממבשרת והסביבה והקצב ממשיך לעלות מידי יום, מעל 95% מהפונים קיבלו מענה שלם במסגרת המוקד הרפואי ללא שהיה צורך בהפניה לבתי החולים בירושלים.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?