דלג לתוכן העמוד
יום רביעי, 03 ביוני 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מי יהיה ברשימה של יורם שמעון ?

פחות מ-90 ימים לבחירות למועצה המקומית מבשרת ציון וראש המועצה המכהן, יורם שמעון, מסתמן כמועמד יחיד לקדנציה נוספת.

בישיבת מליאת המועצה המקומית שהתקיימה בשבוע שעבר אמר חבר המליאה וראש המועצה לשעבר, אריה שמם, כי ככל הנראה, יורם שמעון יהיה המתמודד היחידי בבחירות הקרובות. איש מחברי המליאה לא סתר את דבריו. מכיוון שמדובר בגוף הפוליטי המרכזי של מבשרת ציון, ומכיוון שבגוף זה קיימת אופוזיציה נרחבת ליורם שמעון, נראה כי ההערכה של שמם מקובלת על כל חברי המליאה.

נצחונו המובטח של שמעון בבחירות הקרובות מעביר את מוקד תשומת הלב להרכבה הצפוי של מליאת המועצה. בקדנציה הנוכחית התמודד שמעון עם מליאה "לעומתית" שבה היה רוב לחברי האופוזיציה, ואלה עשו לו צרות צרורות.

ככל הנראה, המועמד היחיד לראשות המועצה. יורם שמעון באמפיתאטרון החדש במבשרת

האתגר המסתמן לשמעון הוא הצגה של רשימה אטרקטיבית שתוכל למשול קולות רבים מבין תושבי היישוב ולהעניק לו רוב מוצק במליאה, באופן שבו לא יזקק להסכמים קואליציוניים. עד עתה לא הציג שמעון את רשימת המועמדים שלו.

בבחירות למליאת המועצה צפויה להתמודד רשימת ש"ס, שהתחזקה מאוד במהלך הקדנציה הנוכחית. כמו כן הודיע פעיל הציבור, שי בנימין על הקמת רשימה חדשה (ראה בנפרד).

בינתיים ממשיך שמעון "להפגיז" את תושבי מבשרת בפרויקטים של תשתית ותרבות. השבוע הכריז על השקעה של ארבעה מיליון שקלים במוסדות החינוך לקראת שנת הלימודים הקרובה. לדבריו, מאז כניסתו לתפקיד השקיעה המועצה כ-12 מיליון שקלים בשיפוץ ושדרוג תשתיות במוסדות החינוך. בחודש אוגוסט מקווה שמעון לחנוך את האמפיתאטרון החדש שהוקם למרגלות אתר הקסטל.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?