דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 20 ביוני 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מלון של Pullman ייפתח במבשרת ציון

רשת מלונות ACCOR הבינלאומית, מהמובילות בעולם, וחברת מלונות החוף הצפוני, הודיעו השבוע על חתימת הסכם ניהול לפתיחת בית מלון של המותג היוקרתי Pullman במבשרת ציון. רשת ACCOR מנהלת כיום בישראל שני בתי מלון תחת המותגים ibis (בירושלים) ומלון נוסף תחת המותג -M Gallery (בנתניה).

בין היתרונות למיקום המלון שמצאו היזמים הם מונים: מרחק נסיעה של 10 דקות מירושלים, נוף פנורמי לירושלים ולהרי ירושלים, מרכזי קניות, ומרחק נסיעה קצר מפארק ההייטק "הר חוצבים" שבו פועלת חלק מתעשיית ההיי-טק והביו-פארם הישראלית.

המלון, שיפתח במהלך 2022, יספק מגוון רחב וייחודי של חוויות ובילוי: 2 מסעדות, 3 ברים, ספא ייחודי, חדר כושר, 2 בריכות שחייה (חיצונית ופנימית) ומתקני כנסים ואירועים (כולל ואולם כנסים ואירועים מרשים בשטח 1000 מ"ר).

מותג Pullman מתמקד בשירות של אנשי עסקים ובני משפחותיהם אשר מבקשים לשלב "עסקים והנאה, איזון, יעילות ורווחה אישית". מנכ"ל ACCOR מזרח אירופה, אלכסיי דלרוף: " המיקום הנוח של המלון ומתקני הכנסים הייחודיים לפגישות עסקים, כנסים וועידות, ימשכו אל המלון לא רק תיירים אלא גם אנשי עסקים". ACCOR היא רשת בתי מלון בינלאומית מהמובילות בעולם, המציעה חוויות ייחודיות ב- 4,900 מלונות הפרושים על 110 מדינות.

יש לציין כי זו ההכרזה השנייה בתוך חודש ימים על פתיחת מלון מפואר באזור סובב ירושלים. בסוף חודש אוקטובר הכריזה רשת פתאל על חתימת הסכם לניהול בית מלון במבנה הנטוש בכנסה למושב גבעת יערים. ההסכם נחתם מול הקבלן הירושלמי מוטי לוי שרכש את הזכויות באתר הנטוש והמלון צפוי להיפתח במהלך שנת 2022.


אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?