דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 11 באוגוסט 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מגוון פעילויות במעון הרופא במוצא עלית

הרצאה מרתקת על המהפכה באיראן, קונצרט לפסנתר מודרך ומכירת בגדי אופנה

שבוע עמוס בפעילויות תרבותיות התקיים במעון הרופא במוצא עלית. במסגרת שבוע פעילות התרבות המיוחד שנערך במעון הרופא, התקיימה ביום ראשון הרצאה מפיה של אורלי רחמיאן, על המהפכה באיראן. ביום שני התקיימה הרצאתה של בתיה פורגס, על רפואה הומאופטית וביום שלישי התקיים קונצרט לפסנתר עם אליהו סמדג'ה – קונצרט מודרך, מסופר ומוסבר. עוד בתוכנית, ערב שירה ומצב רוח וערב ספרותי עם גילה זיו.

ביום שישי תתקיים במעון הרופא במוצא עלית מכירה של בגדי אופנה, אביזרי אופנה ובגדי מעצבים וכמובן ההתרגשות גדולה לקראת יריד המכירות. במקביל הולכות ונשלמות ההכנות לקראת מסיבת פורים המסורתית שתהיה השנה גדולה ומלהיבה במיוחד. פרטים עוד יבואו.

מנהל הדיור המוגן מעון הרופא – מוצא עלית, ראובן דורון מסר כי דייריו במעון הרופא מקפידים על תוכנית פעילות מלאה ומגוונת וממשיכים לפעול, לתרום ולהתנדב למען הקהילה במבשרת ובאזור מטה יהודה, כמו גם במעון עצמו. לדברי ראובן דורון במהלך חודש פברואר הקרוב, יתקיים במעון הרופא מבצע היכרות ורישום דיירים חדשים, כשכל מצטרף יזכה למתנה מיוחדת על פי תקנון הנהלת הבית.

במסגרת חגיגות יובל 28 השנים ל"מעון הרופא" שודרגו ושופצו באחרונה מספר יחידות דיור במעון, ברמה גבוה ביותר. "מעון הרופא" במוצא עילית, משתייך לרשת מגורי האיכות "נוה עמית", מבית קופ"ח מאוחדת. המעון ממוקם במוצא עילית ונמצא במרחק 10 דקות נסיעה מירושלים. הוא שוכן בתוך נוף קסום של הרי ירושלים, באווירה כפרית ומיוחדת עם אויר הרים צלול כיין. המעון מעניק לדייריו אווירה רגועה, נוחה ומפנקת. המעון מציע לדייריו העצמאיים דירות יפהפיות ומרווחות במבחר גדלים, כולן עם מרפסות המשקיפות לנוף של ירושלים הקסומה. במעון גם מרכז החלמה והבראה חדיש ומודרני ברמת מלון 5 כוכבים, מחלקה סיעודית איכותית וחדישה עם צוות רפואי מתוגבר וצמוד וכן יחידות דיור תומך לדיירים עצמאיים הזקוקים לעזרה ולסיוע.

לפרטים על מעון הרופא נא לפנות לטלפון 5347171-02 זהבה / שלומית

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?