דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 11 ביולי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מה מסתתר מאחורי הקיר?

לראשונה בישראל, בית שקוף יאפשר היכרות עם כל תהליכי וטכנולוגיות הבנייה והשיפוץ

מרכז הבנייה הישראלי מקים מתחם חדש באצטדיון נתניה בהשקעה של למעלה מ - 5 מיליון שקלים . המרכז ישתרע על שטח של כ - 2400 מ " ר שהושכרו מעריית נתניה .

מרכז הבנייה הישראלי החדש יסייע למשפחות הבונות והמשפצות בהרחבת הידע , בליווי תהליכי התכנון והרכש - לפני ובמהלך הבנייה והשיפוץ . תכנונו פרי תכנון ומחקר ארוכים בכל הכרוך בקבלת החלטות נכונה של המשפחה הבונה והמשפצת . הביקור במרכז יהיה בתאום מראש ובליווי יועץ של מרכז הבנייה הישראלי או בלוויית אדריכל , מעצב או מנהל פרוייקט .

במרכז החלל יוקם בית שקוף שיאפשר למבקרים להכיר את כל המערכות השונות המשולבות במבנה באמצעות משטחים שקופים שיחשפו את כל מערכות המבנה הרבות : צבע , ציפויים , תאורה , בית חכם , חשמל , פתחים , מערכות האינסטלציה והביוב , מערכות המיזוג והחימום , מערכות האיטום וכיו " ב . כמו כן יוצגו חתכים של קירות שיחשפו סוגי בלוקים שונים , סוגי טיח , חיפויים כולל שכבות הביצוע השונות .

במסגרת תצוגת הבית ייחשף גם מטבח שקוף , אלמנטים שונים של גבס , שימוש בטכנולוגיות הבנייה וסוגי פתחים .

בחדרי הבית השקוף יוצבו טאבלטים שיאפשרו למבקרים לקבל מידע מיידי על כל המערכות המוצגות . הביקור במתחם יכלול מיצגים דיגיטליים יחודיים ומערכות הסברה מתקדמות .

מלבד הבית השקוף , מרכז הבנייה הישראלי החדש יכלול אזורי תצוגה שונים לרבות ספריית אבן ושיש שתכלול כ דוגמאות של אבן טבעית ושיש , מרכז תאורה ומרכז צבע . יועצים מקצועיים יקבלו את ציבור הבונים לפגישות תכנון ומפרטים . - 450

אל המרכז החדש יועבר קמפוס מכללת מרכז הבנייה הישראלי שיכלול כיתות לימוד בהן יערכו כל הקורסים של מרכז הבניה הישראלי לקהל הפרטי והמקצועי בתחומי הבניה , הנדל " ן , פיקוח , השתלמויות פנים ארגוניות . במקום יוקם קמפוס של אולטימה בית הספר לעיצוב של מרכז הבניה הישראלי . במתחם תוקם קפיטריה . אדריכלית הפרוייקט היא אורית בכר , ואדריכל יועץ - צביקה תמרי מנהלת מטה ההקמה חגית אקנין .

ישראל פסטרנק מנכ " ל מרכז הבניה הישראלי ציין כי מדי שנה כל משפחה שביעית בישראל עושה שיפוץ ונבנים כ צמודי קרקע באופן עצמאי . השלמתו של המרכז מתוכננת לחודש אוגוסט 2015 .


אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?