דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 31 במאי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מה עשיתם בשביל הסביבה היום ?

שומרים על הסביבה. שביל לפח האשפה מצויר כמשחק קלאס

לאחרונה פרסם קול קורא של הרשויות והמשרד להגנת הסביבה הקורא לתושבים להגיש תכנית לפעילויות שיקדמו את השמירה על הסביבה בה אנו חיים. הנה ההזדמנות לתושבים אכפתיים לעשות למען הסביבה.

במסגרת ה"קול קורא" יכולות קבוצות תושבים ממבשרת ציון, אבו גוש, מטה יהודה ובית שמש לפעול לקידום ושיפור מרחב ציבורי ביישובם.

מה אפשר לעשות? גינה קהילתית, אימוץ שטח ציבורי והפיכתו למקום פעילות לכל הגילאים (פלייסמייקינג), הפעלת מרכז השאלה של ציוד מכל סוג שהוא ורעיונות אחרים שיקדמו שמירה על הסביבה ויפעילו תושבים.

הקבוצות מוזמנות להגיש תכנית מפורטת לביצוע, כולל עלויות ותוכלנה לזכות בסיוע תקציבי של עד 20,000 שקל. (על הקבוצות להיות פעילות במשך שנתיים לפחות).

בחירת הפרויקטים שיקבלו תמיכה תיעשה על ידי נציגי היחידה לאיכות הסביבה, נציגי אגפים שונים בעיריית בית שמש וברשויות המקומיות: מבשרת ציון, מטה יהודה ואבו גוש ונציגת מחוז ירושלים של המשרד להגנת הסביבה.

סיוע זה מתבצע כחלק מקול קורא שהוגש למשרד להגנת הסביבה על ידי המועצות והעירייה יחד עם היחידה האזורית לאיכות הסביבה "שורק". לפרטים ולקבלת טופס הנחיות לכתיבת תכנית ניתן לפנות ליחידה לאיכות הסביבה: nitza.sviva@gmail.com או בטלפון 052-8804215, ניצה.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?